reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny 😊
Jestem U Was świeżakiem zarówno forumowym jak i ciążowym, a widzę że mamy tu sporo doświadczonych już Mamusiek 🥰
Słuchajcie, jestem aktualnie 8+3 I termin na 28.10, ale do brzegu, chyba nigdy nie byłam tak chora jak teraz. Niby przeziębienie, bez wysokiej gorączki ale od 3 tygodni tak męczy mnie kaszel, zatkane uszy i gardło że szok. Żadnych leków na objawy nie można, lekarz po tygodniu zdecydował się na antybiotyk, który co prawda pomógł o tyle o ile ale strasznie stresuje sie czy to wszystko nie zaszkodzi fasolce 🙁🙁 moze z doswiadczenia cos poradzicie? Bo miody, maliny, i wszelkie domowe sposoby zawodzą.. [GROUP=][/GROUP]
A pobrał Ci jakiś wymaz żeby zobaczyć czy to w ogóle bakteria ?
 
Ja mam podobne zdanie, co Karolina. To,że ktoś ma inne zdanie, bądź powie wprost co myśli nie oznacza tego,że wszczyna kłótnie. Forum wg mnie jest po to,aby każdy mógł się wypowiedzieć bez względu, czy się to komuś podoba,czy też nie. A skrytykowanie czyjejś decyzji bądź jej negatywna opinia, nie oznacza,że ktoś kogoś obraził. Uczestnicząc w takim forum należy liczyć się również z krytyką, bo tak się często zdarza. Ja osobiście mogę podzielić się doświadczeniami, wynikami badań bądź opinia lekarzy z którą się spotkalam, ale osobiście nie czuje potrzeby,aby pisać tu o tym,co zjadłam na obiad, ile razy bylam w toalecie czy mam wzdęcia mniejsze bądź większe.
 
Wszystkie nowe dziewczyny proszę o wiadomość priv z danymi... ostania @,termin porodu z usg, termin porodu z @, wiek, miejscowosc..

Dziewczyny ja może mam trochę inne podejście do życia ale wydaje mi się, że nawet czasami podpisanie komus dosadnie to nie jest kłótnia, wyrażenie swojej opinii to nie jest kłótnia, a tutaj czasami jak 2 osoby mają różne zdania i je wypowiadają to osoby trzecie biorą to za kłótnie. W moim odczuciu wolę komuś coś napisać wprost niż za plecami do kogos innego pisać... nie trzymam urazy.
O to ja myślę że właśnie takie wyrażanie opinii nawet skrajnych jest super a to że się ktoś z nią nie zgadza i zgadza jest oczywiste
Myślę że dziewczyny w tym ja miały na myśli klutnie jako zwykła czepliwosc uszczypliwość czy łapanie za słówka oraz nadinterpretacje czyjejś wypowiedzi i ciągnięcie tego dalej
Co jest niefajne
 
Ja mam podobne zdanie, co Karolina. To,że ktoś ma inne zdanie, bądź powie wprost co myśli nie oznacza tego,że wszczyna kłótnie. Forum wg mnie jest po to,aby każdy mógł się wypowiedzieć bez względu, czy się to komuś podoba,czy też nie. A skrytykowanie czyjejś decyzji bądź jej negatywna opinia, nie oznacza,że ktoś kogoś obraził. Uczestnicząc w takim forum należy liczyć się również z krytyką, bo tak się często zdarza. Ja osobiście mogę podzielić się doświadczeniami, wynikami badań bądź opinia lekarzy z którą się spotkalam, ale osobiście nie czuje potrzeby,aby pisać tu o tym,co zjadłam na obiad, ile razy bylam w toalecie czy mam wzdęcia mniejsze bądź większe.
I ja się zgadzam w 100%, ale piszmy z kulturą i szacunkiem, bo to też jest ważne dla zachowania jakiegoś poziomu wypowiedzi..
 
reklama
Do góry