reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja nie miałam płaskiego brzucha jak deska razem troszkę był zaokrąglone Ale teraz zaraz bardziej wygląda jak W ciąży... I ustalamy przed lustrem i mówię do męża że mam już brzuch A on no chyba musisz być przewóz jesteś w ciazy... on jest bardzo dumny z tego że brzuch mi rosnie[emoji7]
Wielorybek potwierdza ze sie zaokrąglił tu i ówdzie :)
 
Ja nie miałam płaskiego brzucha jak deska razem troszkę był zaokrąglone Ale teraz zaraz bardziej wygląda jak W ciąży... I ustalamy przed lustrem i mówię do męża że mam już brzuch A on no chyba musisz być przewóz jesteś w ciazy... on jest bardzo dumny z tego że brzuch mi rosnie[emoji7]
U mnie też już delikatny brzuszek odstaje, szczególnie wieczorami go widać 😉 W pierwszej ciąży miałam naprawdę mały brzuszek do porodu, więc zobaczymy czy teraz też tak będzie.. Ja byłam w 9 miesiącu ciąży na szkole rodzenia, to dziewczyny nie wierzyły, że ja już na końcówce 😉
 
reklama
Hej laski ja znowu na lotnisku ehh masakra ale musze przeżyć zawsze lepiej 40 min niż 4 h powrotu autem.. ku jasności byłam pasażerem nie pilotem bo do tego totalnie nie zostałam stworzona [emoji23]... jestem z siebie mega dumna, że dałam rade w tamtą stronę mam nadzieje, że w tą też dam...
Niestety wszystkiego nie nadrobie z czytaniem, udalo mi się natomiast przeczytać o zaokrąglonym brzuszku no i u mnie niestety się znowu pojawił chyba musze ogarnąć suszone śliwki czy jakiś sok z kiszonej kapusty bo coś czuje, że jelita dają w kość.. udalo mi sie zakupić parę sukienek luźniejszych do pracy, mysle że jeszcze do kwietnia musze się ukrywać niestety.. jak w kwietniu sytuacja sie nie rozstrzygnie to chyba bede musiala isc na l4...
 
Do góry