reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Jeszcze się może u Ciebie rozkręcić.. Jakiś tydzień temu też miałam tylko nudności 😉😉 Ale nie życzę oczywiście 😘
Nie no wiadomo :) Jeszcze wcześnie jest :) Jedyne czego chcę, to żeby rozwijało się prawidłowo, a przeżyję wszystkie możliwe niedogodności. W sobotę mam USG i powinno być 6+4 wg OM lub 7+0 jeśli potwierdzi się starsza ciąża wg poprzedniego USG. Serduszko biło, mam nadzieję, że dalej bije i wszystko jest dobrze.
 
reklama
Ja dziś miałam wizytę u lekarza, dopiero od dziś mam kartę ciąży. Zlecono mi badania, wpisano recepty i mam się oszczędzać. Na szczęście udało się już dziś usłyszeć serduszka [emoji3590][emoji3590]
Termin z OM 5.10, ale wiem że będzie wcześniej, w końcu to bliźniaki [emoji6]Zobacz załącznik 1085293
Już są takie dwa słodkie czlowieczki 😍
 
Nie no wiadomo :) Jeszcze wcześnie jest :) Jedyne czego chcę, to żeby rozwijało się prawidłowo, a przeżyję wszystkie możliwe niedogodności. W sobotę mam USG i powinno być 6+4 wg OM lub 7+0 jeśli potwierdzi się starsza ciąża wg poprzedniego USG. Serduszko biło, mam nadzieję, że dalej bije i wszystko jest dobrze.
Ja też nie biadolę tym razem, tylko cieszę się tymi objawami.. Mam nadzieję z każdym dniem coraz większą na szczęśliwy finał 😍
 
Dziewczyny może któraś mnie oświeci bo mam problemik malutki otóż do mojej gromady 4 psy i 2 koty dołączyła przed świetami młoda kotka. Postanowiłam ja wysterylizować, była dziś u weta zapomniałam wszystkiego się wypytać co miałam w głowie 🤦🏼‍♀️ I dowiedziałam się ze młoda ma świerzb oczywiście wypytałam się o przejście tego na resztę psów i kotów ale nie pomyślałam o sobie. Czy to może mieć jakiś wpływ na ciąże ? Może któraś wie coś na ten temat bo nigdy żadne ze zwierząt nic mi nie przyniosło a akurat teraz musiało się coś przypaletac [emoji848]
 
Dziewczyny może któraś mnie oświeci bo mam problemik malutki otóż do mojej gromady 4 psy i 2 koty dołączyła przed świetami młoda kotka. Postanowiłam ja wysterylizować, była dziś u weta zapomniałam wszystkiego się wypytać co miałam w głowie 🤦🏼‍♀️ I dowiedziałam się ze młoda ma świerzb oczywiście wypytałam się o przejście tego na resztę psów i kotów ale nie pomyślałam o sobie. Czy to może mieć jakiś wpływ na ciąże ? Może któraś wie coś na ten temat bo nigdy żadne ze zwierząt nic mi nie przyniosło a akurat teraz musiało się coś przypaletac [emoji848]
Czy piszesz o takim świerzbie, który znajduje się w uchu kota? Jeśli tak i Świerzb jest nadal nie wyleczony, to musisz uważać na kontakt z kotem, gdyż z tego co słyszałam, jest to jedna z chorób odzwierzecych i można się nią zarazić. Co prawda nie jest to szczególnie groźne, ale nie wiem jak to się ma u kobiet w ciąży. Najlepiej zapytać jutro weterynarza.
 
Ja proponuję zdrowy rozsądek. Nie zmieniajcie teraz nagle swojego życia o 180%
No mi gin powiedziała ze mam żyć tak jak do tej pory mam nic nie zmieniać tzn jeśli nigdy nie piłam herbat zielonych melisy itp to teraz tez mam tego nie pić jeśli ćwiczyłam przed ciążą to w ciąży tez mam ćwiczyć tylko z umiarem . Mam nie zmieniać życia a zwłaszcza produktów na niby lepsze bo dla organizmu to będzie sygnał ze to coś nowego i zacznie walczyć z zarodkiem
 
Czy piszesz o takim świerzbie, który znajduje się w uchu kota? Jeśli tak i Świerzb jest nadal nie wyleczony, to musisz uważać na kontakt z kotem, gdyż z tego co słyszałam, jest to jedna z chorób odzwierzecych i można się nią zarazić. Co prawda nie jest to szczególnie groźne, ale nie wiem jak to się ma u kobiet w ciąży. Najlepiej zapytać jutro weterynarza.

Tak świerzb w uchu wiem ze miała czyszczone uszy i jakieś krople wpuszczone i coś na kark dane już nie pamietam co. Zadzwonię jutro do weta. Dziękuje za odpowiedz [emoji1374]
 
Hey! Nie udało mi się wczesniej [emoji846] Kochane moje, serduszko bije pięknie, dzidziuś ma 1,84cm i wszystko jest Ok. Termin porodu 7.10.20 choć to raczej orientacyjne, Usg zrobił mi przez brzuch tak żeby mąż mógł zobaczyć serduszko. Usg mam kijowe ale wrażenia wspaniałe! Każdej z Was życzę tego samego [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Hey! Nie udało mi się wczesniej [emoji846] Kochane moje, serduszko bije pięknie, dzidziuś ma 1,84cm i wszystko jest Ok. Termin porodu 7.10.20 choć to raczej orientacyjne, Usg zrobił mi przez brzuch tak żeby mąż mógł zobaczyć serduszko. Usg mam kijowe ale wrażenia wspaniałe! Każdej z Was życzę tego samego [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Super, gratulacje 😍😍
 
reklama
Ja teraz mam inny problem.. Cały czas się zastanawiam, czy jechać na zaplanowany wyjazd na narty do Włoch.. Oczywiście nie mam zamiaru jeździć, tylko leżeć w pensjonacie 😁 Akurat teraz muszą się tam takie cuda dziać 🙈
 
Do góry