reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja się z wami żegnam [emoji846]
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać [emoji846]
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną [emoji3590] Napewno o tej grupie pomyśle w październiku [emoji4]
Kurczę. Przytulam mocno.
 
reklama
Ja się z wami żegnam 🙂
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać 🙂
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną ❤ Napewno o tej grupie pomyśle w październiku 😊
Bardzo mi przykro :(
 
Przykro mi. Trzymaj sie i duzo duzo sily ! Trzymamy za Ciebie kciuki:)
Ja się z wami żegnam [emoji846]
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać [emoji846]
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną [emoji3590] Napewno o tej grupie pomyśle w październiku [emoji4]
 
Kochana jesteś.
Strasznie mi przykro, wiadomo, tym bardziej że pierwsze, planowane i bardzo chciane.
Z drugiej strony staram się patrzeć na to medycznie - jeśli coś było nie tak z zarodkiem to wole by ciąża obumarła teraz niż gdybym sama miała podejmować decyzję o jej zakończeniu np w 12 tygodniu.
Bardzo mądre podejście. Mimo tego,że lepiej nie mieć zbyt dużych oczekiwań, to trzymam kciuki ,aby w jak najszybszym czasie wszystko się ułożyło 😘
 
Ja dziś miałam wizytę u lekarza, dopiero od dziś mam kartę ciąży. Zlecono mi badania, wpisano recepty i mam się oszczędzać. Na szczęście udało się już dziś usłyszeć serduszka [emoji3590][emoji3590]
Termin z OM 5.10, ale wiem że będzie wcześniej, w końcu to bliźniaki [emoji6]Zobacz załącznik 1085293
O jakie słodziaki [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Tylko ja już tydz temu wylądowałam w szpitalu z krwawieniem, prawdopodobnie krwiak, do dziś plamię. Do tego jestem szczupła no i lekarze mi powiedzieli ze ciężko będzie donosić chociaż do 35 tygodnia

To, że szczupła też nie ma nic do rzeczy, znajoma 50kg bliźniaki 5 dni "po terminie", ale fakt, że zwykle jednak wcześniej "wychodzą" [emoji38]
Oby krwiak się ładnie wchlonal [emoji8]
 
Ja się z wami żegnam [emoji846]
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać [emoji846]
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną [emoji3590] Napewno o tej grupie pomyśle w październiku [emoji4]
Za dużo tutaj tych strat, za dużo... [emoji24] Przykro mi bardzo [emoji24]
 
Ja dziś miałam wizytę u lekarza, dopiero od dziś mam kartę ciąży. Zlecono mi badania, wpisano recepty i mam się oszczędzać. Na szczęście udało się już dziś usłyszeć serduszka [emoji3590][emoji3590]
Termin z OM 5.10, ale wiem że będzie wcześniej, w końcu to bliźniaki [emoji6]Zobacz załącznik 1085293
Aaaaaaa! Gratuluję! Zdroweczka. Wspaniały widok
 
reklama
Ja się z wami żegnam 🙂
Mnie się niestety nie udało, ciąża stanęła w miejscu. Teraz pozostaje mi czekanie.
Nie mam siły o tym nawet gadać, ale nie dawało mi to spokoju i musiałam napisać żeby dać znać 🙂
Trzymajcie się ciepło, i trzymam za was kciuki. Niech wasze maluszki zdrowo rosną ❤️ Napewno o tej grupie pomyśle w październiku 😊
Kochane, bardzo współczuję.. tulę mocno 😘
 
Do góry