reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Katowice. Wiem że to bardzo odległa sprawa ale myślałaś gdzie chcesz rodzic?
Ja na pewno chciałabym rodzić w Mikołowie na Waryńskiego. Jeżeli by coś miało być nie tak z dzieckiem, to pewnie bym się starała o to, by rodzić w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Ponoć mają tam świetne warunki, no i specjalistyczna opieka nad dzieckiem zagwarantowana. Ale to w razie czarnego scenariusza. A Ty już wiesz? 🙂
 
Jeszcze sytuacja z wczoraj zrobiłam dwie herbaty niby zwykle dla siebie i mamy. No i mama miała zwykłą, ja stwierdzialam że mam malinowa [emoji23][emoji23][emoji23] wachali wszyscy, tylko ja maliny czulam![emoji23][emoji23][emoji23][emoji2356]
Ja nie moge jesc nic pomidorowego. A od dzieciństwa uwielbiam pomidory. Teraz smierdza mi chlewem. I ja, najwiekszy mięsożerca na świecie, moge zjeść tylko kurczaka. Tylko pieczonego.
 
I to jak! Ale rozumiem, bo sama przez ciągłe wymioty raczej tylko podczytuję [emoji2368] ale kupiłam krople na mdłości (anaketon) i liczę, że pomogą nawet jeśli będzie to efekt placebo
A Tak WGL to witam wszystkie nowe dziewczyny, bo chwilę mnie nie było![emoji7][emoji4]
Kuzwa trochę sobie chyba lecę w kulki ostatnio! [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja na pewno chciałabym rodzić w Mikołowie na Waryńskiego. Jeżeli by coś miało być nie tak z dzieckiem, to pewnie bym się starała o to, by rodzić w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Ponoć mają tam świetne warunki, no i specjalistyczna opieka nad dzieckiem zagwarantowana. Ale to w razie czarnego scenariusza. A Ty już wiesz? 🙂
Ja mam lekarza z bonifratrów więc pewnie tam
 
Do góry