reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Katowice. Wiem że to bardzo odległa sprawa ale myślałaś gdzie chcesz rodzic?
Ja na pewno chciałabym rodzić w Mikołowie na Waryńskiego. Jeżeli by coś miało być nie tak z dzieckiem, to pewnie bym się starała o to, by rodzić w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Ponoć mają tam świetne warunki, no i specjalistyczna opieka nad dzieckiem zagwarantowana. Ale to w razie czarnego scenariusza. A Ty już wiesz? 🙂
 
Jeszcze sytuacja z wczoraj zrobiłam dwie herbaty niby zwykle dla siebie i mamy. No i mama miała zwykłą, ja stwierdzialam że mam malinowa [emoji23][emoji23][emoji23] wachali wszyscy, tylko ja maliny czulam![emoji23][emoji23][emoji23][emoji2356]
Ja nie moge jesc nic pomidorowego. A od dzieciństwa uwielbiam pomidory. Teraz smierdza mi chlewem. I ja, najwiekszy mięsożerca na świecie, moge zjeść tylko kurczaka. Tylko pieczonego.
 
I to jak! Ale rozumiem, bo sama przez ciągłe wymioty raczej tylko podczytuję [emoji2368] ale kupiłam krople na mdłości (anaketon) i liczę, że pomogą nawet jeśli będzie to efekt placebo
A Tak WGL to witam wszystkie nowe dziewczyny, bo chwilę mnie nie było![emoji7][emoji4]
Kuzwa trochę sobie chyba lecę w kulki ostatnio! [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja na pewno chciałabym rodzić w Mikołowie na Waryńskiego. Jeżeli by coś miało być nie tak z dzieckiem, to pewnie bym się starała o to, by rodzić w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Ponoć mają tam świetne warunki, no i specjalistyczna opieka nad dzieckiem zagwarantowana. Ale to w razie czarnego scenariusza. A Ty już wiesz? 🙂
Ja mam lekarza z bonifratrów więc pewnie tam
 
Do góry