reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jeszcze sytuacja z wczoraj zrobiłam dwie herbaty niby zwykle dla siebie i mamy. No i mama miała zwykłą, ja stwierdzialam że mam malinowa [emoji23][emoji23][emoji23] wachali wszyscy, tylko ja maliny czulam![emoji23][emoji23][emoji23][emoji2356]
O to ja mam tak ze melisa zaczela mi smakować jak rumiankowa. Za pierwszym razem myslalam, ze pomyliłam pudełka ale za drugim razem uwazalam, no i sie okazalo, ze zmienilo smak. A kawa zaczęła mi smakować jak kakao.
 
A ja dzisiaj na spacerze z Włochaczem pierwszy raz Miałam uderzenie zapachu. Moje myślenie trochę creepy.. Czuję coś jakby ktoś palił jakimś świństwem w kominku 😉 nuta glowy: trochę palącego się drewna, nuta serca: 'tak chyba pachnie rozkładające się cialo', baza: stara palona szmata. Jakbym miała w sephorze czy innym douglasie pracować to tak opisałabym tą woń 😋

Hahahah[emoji23][emoji23][emoji23] Mi każde mięsa śmierdzi bydlem nawet jajka [emoji23][emoji23][emoji23] wszyscy mają że mnie beke. Ja znowlubie wszystko co pomidorowe Ale nie mam pomidorów A teraz chyba jakaś przyprawą mi w tym sosie przeszkadza i nie wiem czy to nie bazylia [emoji2356][emoji23][emoji23]
 
Ja musiałam (a właściwie mąż) wywalić pół garnka lazanek. Jednego dnia były spoko ale drugiego jak tylko córka otworzyła lodówkę to myślałam że do toalety nie dobiegnę 🙄 zapach tej kiełbasy, kapusty i makaronu mnie totalnie powalił. Boję się otwierać lodówkę bo ciągle go czuję ☹️
 
reklama
Ja melisa pije cały czas i rumianek też. Ale po rumianku mam zgage, nie wiem czemu. Teraz właśnie leżę i Tak min się kręci w głowie że już nie mogę... I mdlosci okropne...
O to ja mam tak ze melisa zaczela mi smakować jak rumiankowa. Za pierwszym razem myslalam, ze pomyliłam pudełka ale za drugim razem uwazalam, no i sie okazalo, ze zmienilo smak. A kawa zaczęła mi smakować jak kakao.
 
Do góry