reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja dzisiaj zrobiłam spaghetti. Sos miałam własnej roboty od ciotki z przetartych pomidorów więc cieszyłam się że będzie taki zdrowy i pyszny, niestety chyba dołożyła jakąś przyprawę. Nie mogłam ugotować, bo zapach mi przeszkadzał. Zjadł mąż, w sumie smazonego mięsa też wacha nie mogę... [emoji2356][emoji2356][emoji2368] Ale j je wymiotuje...
Ja przedwczoraj mialam straszna ochote na frytki. Ide wyłączyć piekarnik i jak zaczęłam wymiotować.. tak mi smierdzialo. Wyjelam te frytki i jadlam oddychajac przez usta xD ogolnie schudłam juz 1.5kg przez to, ze malo co jem.
 
Ja dzisiaj zrobiłam spaghetti. Sos miałam własnej roboty od ciotki z przetartych pomidorów więc cieszyłam się że będzie taki zdrowy i pyszny, niestety chyba dołożyła jakąś przyprawę. Nie mogłam ugotować, bo zapach mi przeszkadzał. Zjadł mąż, w sumie smazonego mięsa też wacha nie mogę... [emoji2356][emoji2356][emoji2368] Ale j je wymiotuje...
Ja nie moge jesc nic pomidorowego. A od dzieciństwa uwielbiam pomidory. Teraz smierdza mi chlewem. I ja, najwiekszy mięsożerca na świecie, moge zjeść tylko kurczaka. Tylko pieczonego.
 
Hahahah[emoji23][emoji23][emoji23] Mi każde mięsa śmierdzi bydlem nawet jajka [emoji23][emoji23][emoji23] wszyscy mają że mnie beke. Ja znowlubie wszystko co pomidorowe Ale nie mam pomidorów A teraz chyba jakaś przyprawą mi w tym sosie przeszkadza i nie wiem czy to nie bazylia [emoji2356][emoji23][emoji23]
Ja nie moge jesc nic pomidorowego. A od dzieciństwa uwielbiam pomidory. Teraz smierdza mi chlewem. I ja, najwiekszy mięsożerca na świecie, moge zjeść tylko kurczaka. Tylko pieczonego.
 
reklama
I bardzo często przepisuje ten swój "ulubiony" nawet na oddziale, a później biedne piguły latają po szafkach i zamienników szukają hehehe
Polecam aplikacje eMPendium bądź dla niemedycznych DrWidget. Na bieżąco aktualizowane, można sprawdzić zamienniki, ceny, refundację, działanie, dawkowanie itd. :)
Ooo tak, dokładnie.
Też jest tak że jeden lek występuje pod różnymi nazwami handlowymi a jest to dokładnie taka sama substancja i to nie dwa leki tylko duuuzo wiecej. Lekarz może nawet nie znać innych bo np przyzwyczaił się, uczył się pod konkretną nazwę a potem nie uaktualniał wiedzy lub po prostu dla wygody nauczył się kilku leków z daną substancja i przepisuje właśnie to co zna

I to wiem od lekarzy akurat
 
Do góry