reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja dzisiaj zrobiłam spaghetti. Sos miałam własnej roboty od ciotki z przetartych pomidorów więc cieszyłam się że będzie taki zdrowy i pyszny, niestety chyba dołożyła jakąś przyprawę. Nie mogłam ugotować, bo zapach mi przeszkadzał. Zjadł mąż, w sumie smazonego mięsa też wacha nie mogę... [emoji2356][emoji2356][emoji2368] Ale j je wymiotuje...
Ja przedwczoraj mialam straszna ochote na frytki. Ide wyłączyć piekarnik i jak zaczęłam wymiotować.. tak mi smierdzialo. Wyjelam te frytki i jadlam oddychajac przez usta xD ogolnie schudłam juz 1.5kg przez to, ze malo co jem.
 
Ja dzisiaj zrobiłam spaghetti. Sos miałam własnej roboty od ciotki z przetartych pomidorów więc cieszyłam się że będzie taki zdrowy i pyszny, niestety chyba dołożyła jakąś przyprawę. Nie mogłam ugotować, bo zapach mi przeszkadzał. Zjadł mąż, w sumie smazonego mięsa też wacha nie mogę... [emoji2356][emoji2356][emoji2368] Ale j je wymiotuje...
Ja nie moge jesc nic pomidorowego. A od dzieciństwa uwielbiam pomidory. Teraz smierdza mi chlewem. I ja, najwiekszy mięsożerca na świecie, moge zjeść tylko kurczaka. Tylko pieczonego.
 
Hahahah[emoji23][emoji23][emoji23] Mi każde mięsa śmierdzi bydlem nawet jajka [emoji23][emoji23][emoji23] wszyscy mają że mnie beke. Ja znowlubie wszystko co pomidorowe Ale nie mam pomidorów A teraz chyba jakaś przyprawą mi w tym sosie przeszkadza i nie wiem czy to nie bazylia [emoji2356][emoji23][emoji23]
Ja nie moge jesc nic pomidorowego. A od dzieciństwa uwielbiam pomidory. Teraz smierdza mi chlewem. I ja, najwiekszy mięsożerca na świecie, moge zjeść tylko kurczaka. Tylko pieczonego.
 
reklama
I bardzo często przepisuje ten swój "ulubiony" nawet na oddziale, a później biedne piguły latają po szafkach i zamienników szukają hehehe
Polecam aplikacje eMPendium bądź dla niemedycznych DrWidget. Na bieżąco aktualizowane, można sprawdzić zamienniki, ceny, refundację, działanie, dawkowanie itd. :)
Ooo tak, dokładnie.
Też jest tak że jeden lek występuje pod różnymi nazwami handlowymi a jest to dokładnie taka sama substancja i to nie dwa leki tylko duuuzo wiecej. Lekarz może nawet nie znać innych bo np przyzwyczaił się, uczył się pod konkretną nazwę a potem nie uaktualniał wiedzy lub po prostu dla wygody nauczył się kilku leków z daną substancja i przepisuje właśnie to co zna

I to wiem od lekarzy akurat
 
Do góry