reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

To tak jak ja..na sztucznym cyklu, ale to byl teraz criotransfer bo ten odrazu po punckji też pieciodniowy zarodek na naturalnym cyklu nie zagnieździł... I poprzednie dwa tez nie udane. Ale teraz jedyna nadzieja

U mnie tez crio, punkcję miałam w październiku w zeszłym roku i odroczyli transfer z powodu hiperstymulacji - mamy jeszcze 9 blastek - udało się za pierwszym razem a 4 lata próbowaliśmy zajsc i nic. Zrobiliśmy 6 inseminacji i nic. A po in vitro od razu
 
reklama
Super!!! [emoji173][emoji173][emoji173] Bardzo dobra wiadomość! Ja najpierw na pierwszej wizycie się modlilam by było serduszko, teraz się modlę by na kolejnej nadal biło... zwariować można [emoji2356][emoji2356]
Już po lekarzu serduszko na szczęście nadal bije uffff. W razie dalszego krwawienia dostałam luteinę i leki homeopatyczne na podtrzymanie
 
U mnie tez crio, punkcję miałam w październiku w zeszłym roku i odroczyli transfer z powodu hiperstymulacji - mamy jeszcze 9 blastek - udało się za pierwszym razem a 4 lata próbowaliśmy zajsc i nic. Zrobiliśmy 6 inseminacji i nic. A po in vitro od razu
To jestescie w dobrej sytuacji na przyszlosc a W pl ustawy ograniczenia..eh nie mamy wiecej już mrozaczków..a stymuacji I I punkcji już mam dwie za soba. (Przy 1stym tylko 2 zardki uzyskali ,przy drugiej 3) na kolejne to się już byśmy nie decydowali..mimo że ja bardzo pragne by maluszek miał rodzeństwo..zobaczymy co czas pokaże.
 
Jestem po wizycie. Zgadnijcie kto zeskakiwał z samolotu, żeby zwymiotowac do zlewu ✌ słyszałam serduszko, termin 1 października. Do końca ciąży zastrzyki i więcej leżeć niż chodzić. :)
Ty masz zastrzyki włączone od kiedy miałaś plamienia czy od początku ciąży z innego powodu ? Przepraszam, jak Cie mylę z kimś, ale wydaje mi się, że miałaś wcześniej plamienia.
 
reklama
IMG_5971.JPG

Hej dziewczyny ja już po wizycie serduszko dalej stuka. Trochę jaszczurka mi nadrobiła z tygodniami z om 7t3d a usg 7t5d wiec nawet się zagalopowała [emoji23]wszystko jest ok dostałam badania na krew.
Następna wizyta 20.03

Co do objawów nic mi nie jest nadal, zreszta jak w pierwszej ciąży.
 
Do góry