reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Albo przełożę wizytę o tydzień jeszcze [emoji848] dla własnego komfortu psychicznego iść jak już to serduszko będzie raczej?
Ja nie chcę mówić co przezywalam teraz jak nie zobaczyłam [emoji813] a wg apki już 6+3...lekarz powiedział, że 5tc i widać tylko pęcherzyk... Za 6 dni już serduszko, ale te 6 dni to masakra... Nie polecam. Ja bym poczekala z wizytą chyba [emoji3526]
 
reklama
Mowilyscie bliskim o ciazy juz? A te ktore maja juz dzieci - kiedy chcecie im powiedziec?
My mamy synka 2l4m i jak zobaczyliśmy [emoji813] to mu powiedzieliśmy, że mama ma w brzuszku dzidziusia... Mówi, że będzie bratem i bedzie się bawił z dzidziusiem... Pyta, czy jak burczy mi w brzuch to dzidziuś się wierci [emoji38] słodki jest [emoji813]️
 
Ja nie chcę mówić co przezywalam teraz jak nie zobaczyłam [emoji813] a wg apki już 6+3...lekarz powiedział, że 5tc i widać tylko pęcherzyk... Za 6 dni już serduszko, ale te 6 dni to masakra... Nie polecam. Ja bym poczekala z wizytą chyba [emoji3526]
Nawet nie chce myśleć o tym... 🙄 A mam skłonności do przesady i paniki więc pewnie cały tydzień bym przepłakała. Nie chcę sobie tego robić bo wiem, że nie podejdę do tego racjonalnie 😉 a te kilka dni już wytrzymam z myślą, że może już później będzie ładnie widać serduszko, dostanę kartę ciąży (nie pamiętam kiedy dostałam w poprzedniej ciąży) i będę się mogła już wyluzowac, że wszystko idzie ok 😃
 
Ja tak pójdę do giną to będzie 6t6d także myślę że juz będzie serduszko ładnie biło... oby bo już po malu mam zawał [emoji85][emoji33][emoji33]
 
O.matko, jaki słodziak!!! [emoji173][emoji173][emoji173]
My mamy synka 2l4m i jak zobaczyliśmy [emoji813] to mu powiedzieliśmy, że mama ma w brzuszku dzidziusia... Mówi, że będzie bratem i bedzie się bawił z dzidziusiem... Pyta, czy jak burczy mi w brzuch to dzidziuś się wierci [emoji38] słodki jest [emoji813]️
 
reklama
Do góry