reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja się czuję jak balon właśnie :( na dodatek w pracy niee mogę za bardzo iść do toalety kiedy chce tylko wtedy kiedy mogę więc z sikaniem też kosmos [emoji14] na szczęście mam fajne jogersy w gumkę [emoji23]
Co do ciasnych spodni, to ja też już tak mam, z resztą widzę że sam dół brzucha nie jest płaski, tylko taki rozpulchniony.. Ale wzdęcia oczywiście też robią swoje.. ja rana mam brzuch wręcz wklęsły, a na wieczór balon ;)
 
Ja jestem przerażona z tym brzuchem. W pierwszej ciazy spodnie zaczęły być ciasnawe (ale nie to że się nie dopinalam, po prostu taki dyskomfort lekki) w 16 tc, ciążowe to chyba zaczęłam nosić koło 20. A teraz normalnie ledwo dopinam spodnie :/ nie wiem czy to wzdęcia czy już faktycznie brzuch rośnie [emoji849]
ja mam taki balon ze tylko przebić zeby powietrze zeszło, co prawda troche mu sie w brzuchu przytylo ale eidac tylko jak siedzę..
w 1 ciazy spodnie ciążowe nosilam w 8-9 miesiącu bo szybciej byly za duże..
 
Ja mam wizytę 14.02 więc super w walentynki. I tak bardzo bym chciała dostać to najważniejsze serduszko [emoji3590] może nie usłyszeć (choć dałabym wiele za to) ale chociaż zobaczyć [emoji3061] choć szansę słabiutkie bo mega wcześnie jeszcze...
Ja w ciąży z synem właśnie w walentynki pierwszy raz [emoji813] usłyszałam [emoji7] datę zapamiętam do końca życia [emoji38]
 
reklama
Do góry