reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hmm 6-7 tydzień od 27 stycznia to mniej wiecej by wychodziło 16 grudzien, a @ dostalam 27 grudzień to jak robiłam test 26 i byl negatyw to chyba cos nie tak z moją beta... dobrze rozumuje ?
Hej! [emoji846]
Podczytuję sobie na różnych forach i postanowiłam napisać bo myślę, że jesteś trochę wprowadzona w błąd i się niepotrzebnie stresujesz tą betą i wiekiem ciąży [emoji846] Po 1 wynik beta-HCG nie jest od dnia zagnieżdżenia tylko od teoretycznej daty ostatniej @ (zauważ, że na wyniku z laboratorium nie masz 1 i 2 tygodnia). Ja dokładnie 4 tygodnie po ostatniej @ też miałam betę 2300 i nie nie jest to ciąża z poprzedniego cyklu.. co więcej, wczoraj na USG wykazało Ci 6 tygodniową ciążę czyli zarodek ma tak naprawdę 4 tygodnie, jeśli policzysz od wczorajszej daty 6 tygodni wstecz to wyjdzie Ci data ostatniej @ i wszystko ładnie do siebie pasuje [emoji846] Reasumując, zaszłaś w ciążę w pierwszej połowie stycznia, jeśli byłoby to w grudniu a ostatnia @ okazałaby się implantacją to ciąża na USG byłaby o wiele starsza. Mam nadzieję, że trochę Ci rozjaśniłam [emoji16][emoji85]
 
reklama
Hej pieknie to ujelas mysle, ze mialam słabszy dzień i chyba przytloczylo mnie wszystko do okola..a test pozytywny akurat bardzo mocno. Oswajam sie juz z tą mysla o bobo. Wczoraj zobaczylam bijące serce i jakos mi lzej mam nadzieje ze za 3 tyg bedzie wszystko ok i dzidzia bedzie zdrowa..
Hej! [emoji846]
Podczytuję sobie na różnych forach i postanowiłam napisać bo myślę, że jesteś trochę wprowadzona w błąd i się niepotrzebnie stresujesz tą betą i wiekiem ciąży [emoji846] Po 1 wynik beta-HCG nie jest od dnia zagnieżdżenia tylko od teoretycznej daty ostatniej @ (zauważ, że na wyniku z laboratorium nie masz 1 i 2 tygodnia). Ja dokładnie 4 tygodnie po ostatniej @ też miałam betę 2300 i nie nie jest to ciąża z poprzedniego cyklu.. co więcej, wczoraj na USG wykazało Ci 6 tygodniową ciążę czyli zarodek ma tak naprawdę 4 tygodnie, jeśli policzysz od wczorajszej daty 6 tygodni wstecz to wyjdzie Ci data ostatniej @ i wszystko ładnie do siebie pasuje [emoji846] Reasumując, zaszłaś w ciążę w pierwszej połowie stycznia, jeśli byłoby to w grudniu a ostatnia @ okazałaby się implantacją to ciąża na USG byłaby o wiele starsza. Mam nadzieję, że trochę Ci rozjaśniłam [emoji16][emoji85]
 
Piłam już owocowa pije tez w sumie prawie gorzką nir ogarniam juz.. najgorsze ze mnie ssie a patrzec na jedzenie nie moge buuu
Samym powietrzem tez nie przezyjesz :) dla mnie cola wchodzi lepiej niz zawsze , ale w pierwszej tez tak mialam, slodkie i kwasne :) moze gorzka herbate sprpbuj albo owocowa
 
Kurcze to ja właśnie mam w odwrotna stronę,
Wogole nie czuje się w ciąży.
Nic mnie ani nie ciągnie ani żadnego najmniejszego znaku ciąży nie ma ( poza okresem)
Nigdy nie miałam objawów ciąży ale delikatne ciągnięcia czułam na początku

Zastanawia mnie czy będzie aż tak lajtowo czy dopiero się zacznie lub że coś już złego się dzieje
Podejrzewam to ostatnie
 
Kurcze to ja właśnie mam w odwrotna stronę,
Wogole nie czuje się w ciąży.
Nic mnie ani nie ciągnie ani żadnego najmniejszego znaku ciąży nie ma ( poza okresem)
Nigdy nie miałam objawów ciąży ale delikatne ciągnięcia czułam na początku

Zastanawia mnie czy będzie aż tak lajtowo czy dopiero się zacznie lub że coś już złego się dzieje
Podejrzewam to ostatnie
Narazie dokładnie też tak mam jak ty 🙂ja na samym początku tylko się dziwnie czułam i taka słaba trochę
 
reklama
Do góry