reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Samolubna bo jego nie bylo przy rozmowie i podjelam decyzje sama chyba to jest odpowiedz na Twoje pytanie.. No cóż mi brak słów na to co zrobił.. niestety to typ czlowieka, który musi miec racje i sie nie przyzna do błędu.. wiecie co trudno ja dam rade nawet sama. Dziękuję za wszystko co napisałyście.
Hmm...tak pomyślałam po Twojej wiadomości , że może Twój facet lubi mieć rację 😛 ale nie chciałam oceniać bo przecież wcale go nie znam. Nie martw się ❤️ . Jeśli było dogadane wcześniej wspólnie , że robicie badanie i to była okazja bo potem może jej nie być to podjęłaś bardzo dobrą decyzję !
 
Ostatnia edycja:
@Karolina*87 napisałabyn ci pare zdań ale miało być konstruktywnie więc ugryzę się w język 😉 Na pociechę powiem Ci, że moje koleżanki z pracy już bie raz słyszały że będą musiały mnie w pierdlu odwiedzać bo mojego meża zatłukę. No i że mają nosić mi kiełbasę z pilnikiem żwbym kraty piłowała 😂. Głowa do góry. Najwyżej napisz wcześniej że planujesz go ubić to się skrzykniemy więszą grupą i pomożemy ci gdzieś ukryć ciało 😉. A jak nie to też Xi będziemy nosić kiełbasę z pilnikiem. A tak na serio chyba żasna z nas nie będzie potrafiła powiedzieć Ci nic, co mogloby Ci pomóc.
 
Z kasą ok nie i to chodziło tego jestem pewna.
Nawet nie dał mi dojść do głosu ciągle tylko co sie zmienilo od naszej rozmowy o tym ze przychodnia jest zamknięta od jutra to nagle wielkie oczy bo przecież wizytę mi przenieśli na dziś bo im się tak chciało, a badanie piersi mi odwołali bo mieli taki kaprys. Serio nawet nie chce mi się z nim już rozmawiac. Rozumiem, ze może być mu przykro, że nie mógł byc przy rozmowie ale jaki mialam na to wplyw.. wg mnie to powinien zacząć rozmowę od tego, ze jak czułam potrzebe zrobic to mnie wspiera i ze mam mu wszystko opowiedzieć a nie atak co sie zmienilo od naszej ostatniej rozmowy.. trochę czuje sie jakby mi noz w serce wbił.. jest mi cholernie zle nawet nie widział płyty zdjęć o nic sie nie zapytal.
Facetem się nie przejmuj. Oni są prosci,więc nie można od nich wymagać zbyt dużo. Samolubna byłabyś wtedy, gdybys wzielabys 2400 i poszła na dobre zakupy. A Ty zrobiłaś te badania z troską o Wasze dziecko. Nie jesteś ubezwlasnowolniona,wiec nie masz obowiązku konsultować z nim każdego pierdniecia, tym bardziej ,że już temat przedyskutowaliscie. Niech wyluzuje, a Ty się zrelaksuj i nie mysl za dużo...tak dla rozładowania napięcia,to może facet się zestresowal,że resort nie da Wam obiecanych tegorocznych podwyżek i wyładował emocje😉😉
 
Oj uwierz mi czasami mysle, ze ubicie go było by dla niego za mało... spoko nawet dosadne slowa mnie nie zbulwersują, a moze i by mi oczy otworzyły... moze na priv napisac jak sie wstydzisz [emoji16]
@Karolina*87 napisałabyn ci pare zdań ale miało być konstruktywnie więc ugryzę się w język [emoji6] Na pociechę powiem Ci, że moje koleżanki z pracy już bie raz słyszały że będą musiały mnie w pierdlu odwiedzać bo mojego meża zatłukę. No i że mają nosić mi kiełbasę z pilnikiem żwbym kraty piłowała [emoji23]. Głowa do góry. Najwyżej napisz wcześniej że planujesz go ubić to się skrzykniemy więszą grupą i pomożemy ci gdzieś ukryć ciało [emoji6]. A jak nie to też Xi będziemy nosić kiełbasę z pilnikiem. A tak na serio chyba żasna z nas nie będzie potrafiła powiedzieć Ci nic, co mogloby Ci pomóc.
 
Och Karolina ja zrobilabym tak samo.
To byla pewnie jedyna szansa na zrobienie tego testu. Pozniej bys tylko tego zalowala ze nie skorzystałas z okazji.
Facet przemysli przeprosi ale na test juz by bylo za pozno.
 
A nie da?[emoji16][emoji1787]
A tak serio to ja sie nastawiam na to, ze nie bedzie tych podwyzek za długo to trwa.. zreszta chyba ponad polowa formacji tak uważa, więc lepiej dostac i być mile zaskoczonym niż wierzyc w to, ze będą a potem klops
Facetem się nie przejmuj. Oni są prosci,więc nie można od nich wymagać zbyt dużo. Samolubna byłabyś wtedy, gdybys wzielabys 2400 i poszła na dobre zakupy. A Ty zrobiłaś te badania z troską o Wasze dziecko. Nie jesteś ubezwlasnowolniona,wiec nie masz obowiązku konsultować z nim każdego pierdniecia, tym bardziej ,że już temat przedyskutowaliscie. Niech wyluzuje, a Ty się zrelaksuj i nie mysl za dużo...tak dla rozładowania napięcia,to może facet się zestresowal,że resort nie da Wam obiecanych tegorocznych podwyżek i wyładował emocje[emoji6][emoji6]
 
Uwierz mi, ze słowo przepraszam to nie padnie z jego ust nigdy.. ale nadzieja mozna zawsze mieć na pewno dam znac jak wydarzy sie ten cud [emoji16]
Och Karolina ja zrobilabym tak samo.
To byla pewnie jedyna szansa na zrobienie tego testu. Pozniej bys tylko tego zalowala ze nie skorzystałas z okazji.
Facet przemysli przeprosi ale na test juz by bylo za pozno.
 
reklama
Do góry