reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidziuś dalej wypada tak samo z usg jak z ostatniej miesiączki, czyli 10+4 i ma już 3,66 cm. Ładnie się ruszał na usg :) Tylko nie wiadomo skąd to plamienie, także nakaz oszczędzania się i zwiększona dawka duphastonu do końca tygodnia..
Super :) Bierzesz tylko duphaston czy też luteinę ?
 
reklama
Ja już po wizycie, wszystko dobrze, dzidziuś dalej wypada tak samo z usg jak z ostatniej miesiączki, czyli 10+4 i ma już 3,66 cm. Ładnie się ruszał na usg :) Tylko nie wiadomo skąd to plamienie, także nakaz oszczędzania się i zwiększona dawka duphastonu do końca tygodnia..

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️ Duży dzidziunio [emoji846]
 
Jestem po wizycie. Wszystko w najlepszym porządku. Na 80% będę dziewczynką 😉
 

Załączniki

  • 20200316_165602.jpg
    20200316_165602.jpg
    457,8 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Do góry