reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny ja w szpitalu na oddziale spędze tu 2lub 3 dni. Tydzien ciazy 10+3 dni z ostatniego usg wychodziło że ciąża młodsza o 9 dni (To mnie martwiło bo wiedziałam kiedy była owulacja) wtedy serduszko biło, dziś już nie , z usg wyszło ze przestało bić zaraz po tamtej wizycie bo maluszek nie urósł. Tak to moje drugie poronienie zatrzymane. Pierwsze było 1,5roku temu wtedy w 13tyg się dowiedziałam że serduszko przeszło bić na etapie 8tydz i 4 dni miało 20mm. To było w Szwecji więc tam olewaja takie rzeczy, po przyjeździe do Polski miałam badania i bardzo wysoki poziom przeciwciał cytomegali więc lekarz uznał że to mogło być przyczyną. Teraz od początku byłam na duphaston, i na l4 i wyniki miałam wszystkie dobre. Dlaczego... hm...będziemy na pewno szukać przyczyny, a może to poprostu ogromny pech...ciezko ...
Przykro mi
 
reklama
no napewno nie będzie łatwo bo szukanie innego lekarza nic nie zmieni, teraz tylko czekać na rozwoj sytuacji..
jsk to lekarz powiedzial : brac witaminki i czekać więc kupiłem dziś witaminy :)
O raju Na pewno teraz stres trzeba czekać i byc dobrej myśli ha trzymam kciuki zeby bylo dobrze.... To będą długie dwa tygodnie
 
no napewno nie będzie łatwo bo szukanie innego lekarza nic nie zmieni, teraz tylko czekać na rozwoj sytuacji..
jsk to lekarz powiedzial : brac witaminki i czekać więc kupiłem dziś witaminy :)
W sumie z doświadczenia powiem trzeba się przyzwyczaić do tego martwienia się. Najpierw o ciążę potem o Porod a następnie zaczynasz marywic się o dziecia l 😉 będziesz miała niezła praktykę
 
W sumie z doświadczenia powiem trzeba się przyzwyczaić do tego martwienia się. Najpierw o ciążę potem o Porod a następnie zaczynasz marywic się o dziecia l [emoji6] będziesz miała niezła praktykę
juz jednego szoguna mam 17mc [emoji23]
kochane to takie ale nerwy trzeba mieć ze stali [emoji4]
 
Witam dziewczyny ja jestem po badaniach krwi i wyszła podwieszona glukoza 94. Lekarz skierował mnie na próbę glukozy . Dzis odebrałam wyniki i czekam na wizytę w sobotę. Pierwsze pobranie 98
Po godzinie 140
Po 2 godzinach 110. Czy to już pewna cukrzyca ciążowa ?
Cukier na czczo na to wskazuje niestety..
 
To jakiś młody? Widziałam.go chyba na znany lekarz Ale jak takie kolejki to pewnie nie mam szansy się dostać...
Dr Szymon Bednarek, ale niestety duże kolejki do niego. Mi się fartem udalo bo na początku stycznia umawiałam cytologię na dziś :D dopiero pod koniec stycznia się okazało, że to nie będzie cytologia. Potwierdzać musiałam u kogoś innego bo nie dało rady się wcisnąć
 
reklama
Ja juz od 5 na nogach. Czekalam z niecierpliwoscia na sniadanie po lekach i w koncu jjuz moge jesc i jazda do pracy. A potem wszyscy sie dziwia ze o 20 umieram. Nawet bez ciazy czlowiek padniety jak wstaje tak wczesnie 🤪
 
Do góry