reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Masz racje właśnie przeczytałam, że dla kobiet w ciaży powyzej 92 trzeba zrobic już kolejne badania obciążeniowe dlaczego wiec moja gin mi nie kazała? Nie zwróciła uwagi czy co ? Chyba musialabym ją odwiedzić i zapytać..
Nie pamiętam tych norm po obciążeniu ale na czczo w ciąży nie może przekroczyć 92 i tak przekroczenie oznacza cukrzyce ciazowa
 
Raju telefon mi świruje nie stresuj się bo cukrzyca ciazawa to nic strasznego trochę to wkurza ale da się to ogarnąć
 
Masz racje właśnie przeczytałam, że dla kobiet w ciaży powyzej 92 trzeba zrobic już kolejne badania obciążeniowe dlaczego wiec moja gin mi nie kazała? Nie zwróciła uwagi czy co ? Chyba musialabym ją odwiedzić i zapytać..
Moj tez przeoczyl to w poprzedniej ciąży i stwierdzono mi cukrzyce w 22 tygodniu dopytaj lekarki bo lepiej to kontrolować
 
Witam dziewczyny ja jestem po badaniach krwi i wyszła podwieszona glukoza 94. Lekarz skierował mnie na próbę glukozy . Dzis odebrałam wyniki i czekam na wizytę w sobotę. Pierwsze pobranie 98
Po godzinie 140
Po 2 godzinach 110. Czy to już pewna cukrzyca ciążowa ?
Strasznie szybko miałaś to badanie z obciążeniem, nawet nie wiedziałam że tak mozna nawet jak już wychodzi podwyzszony, tylko że dopiero po 20 tyg
Ja jeszcze nie miałam żadnych badań w ciąży, muszę się za to zabrać w sobotę
jestem po wizycie i to moje coś to prawdopodobnie naczynie możliwe ze połączone z pępowiną.. bardzo rzadki przypadek... kontrola za 2 tyg i są 2 opcje.. albo to zostanie wchłonięte i będzie ok albo zarodek przestanie sie rozwijać...
pozostaje czekać [emoji52]
Im zarodek będzie starszy tym będzie lepiej i będzie silniejszy więc takie naczynko nie zaszkodzi mu, oby właśnie tak było
 
Siema, mam 5mm i bije mi serduszko
USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1503287589.jpeg
❤️
 
Dr Szymon Bednarek, ale niestety duże kolejki do niego. Mi się fartem udalo bo na początku stycznia umawiałam cytologię na dziś :D dopiero pod koniec stycznia się okazało, że to nie będzie cytologia. Potwierdzać musiałam u kogoś innego bo nie dało rady się wcisnąć
O kurde, chyba się przejade. A co to za lekarz? Jak się nazywa?
 
Trzymam kciuki zeby sie wchlonelo :*
jestem po wizycie i to moje coś to prawdopodobnie naczynie możliwe ze połączone z pępowiną.. bardzo rzadki przypadek... kontrola za 2 tyg i są 2 opcje.. albo to zostanie wchłonięte i będzie ok albo zarodek przestanie sie rozwijać...
pozostaje czekać [emoji52]
 
reklama
Witam dziewczyny ja jestem po badaniach krwi i wyszła podwieszona glukoza 94. Lekarz skierował mnie na próbę glukozy . Dzis odebrałam wyniki i czekam na wizytę w sobotę. Pierwsze pobranie 98
Po godzinie 140
Po 2 godzinach 110. Czy to już pewna cukrzyca ciążowa ?
Tak cukrzyca ciążowa.
Ja w zasadzie miałam stan przecukrzycowy już przed ciążą, glukoza wtedy 105.
Od 5 tygodnia ciąży jestem na insulinie. Doszłam już do 5 jednostek i na pewno mi zwiększa... I przy okazji jestem na diecie.
Możesz próbować uregulować cukry dietą, mi się nie udało i dostałam insuline.
 
Do góry