reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Kochane dziewczynki chciałabym dołączyć do Waszego skromnego grona 😊 Wczoraj byłam na pierwszej wizycie u lekarza, według OM termin mam na 15 października, a obecnie jestem w 8 +1 😉Po wizycie no cóż.. jeśli chodzi o maleństwo to rozwija się prawidłowo, słyszałam i widziałam serduszko 😊❤️ i jest wszystko ok tylko obok jest centymetrowy krwiaczek, który powinien się wchłonąć ale z tym różnie bywa... Przepisał mi progesteron na podtrzymanie ciąży. Kazał się oszczędzać, a kolejna wizyta za miesiąc. Mam wielką nadzieję że jednak wszystko będzie ok😊 A tak poza tym mam na imię Aśka, jeszcze 33 lata 😁 i mam już w domu dwie pociechy. Jedna pociecha - Vanessa ma 12 lat, a druga - Ksawery 11 miesięcy 😊 Pozdrawiam Was serdecznie i przyjemnego dnia życzę 😊😘
Witamy
Nieźle 11 miesięcy i ciaza dużo sily życzę.
 
jestem po wizycie i to moje coś to prawdopodobnie naczynie możliwe ze połączone z pępowiną.. bardzo rzadki przypadek... kontrola za 2 tyg i są 2 opcje.. albo to zostanie wchłonięte i będzie ok albo zarodek przestanie sie rozwijać...
pozostaje czekać [emoji52]
 
reklama
Witam dziewczyny ja jestem po badaniach krwi i wyszła podwieszona glukoza 94. Lekarz skierował mnie na próbę glukozy . Dzis odebrałam wyniki i czekam na wizytę w sobotę. Pierwsze pobranie 98
Po godzinie 140
Po 2 godzinach 110. Czy to już pewna cukrzyca ciążowa ?
 
Do góry