reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

U niego to standardowe USG :D w pierwszej ciąży też takie ładne miałam :) nie dopłaca się nic za to. Po prostu jest już w standardzie w cenie wizyty
Nie no wiadomo. To fajna sprawa! U mnie w prywatnej przychodni jest normalne USG :) A że mogę robić tam wszystko z ubezpieczenia, to przynajmniej finansowo jest OK 😂
 
reklama
O matko bardzo fajowy dzidziuś gratuluję
Dziewczyny w końcu dotarłam do domu. A wiec na dzień dzisiejszy wszystko jest dobrze. Maluszek ma nóżki i raczki, kręgosłup i szczękę - i oczywiście serduszko [emoji3059]
Po naciśnięciu ręka brzucha maluszek się ruszał a tak to spał.

Mamy 2,90cm i jest to 9+4 (wg om 9+5)
Termin porodu wpisany w zaświadczenie o ciąży 4.10.2020
A to nasz model/ka

Zobacz załącznik 1088033
Zobacz załącznik 1088034

Następna wizyta już idę do ginekologa zwykłego ale nadal w szpitalu
Także 17.03 usg i spotkanie z nowym lekarzem
20.03 konsultacje przed badaniami prenatalnymi.
 
Dziewczyny w końcu dotarłam do domu. A wiec na dzień dzisiejszy wszystko jest dobrze. Maluszek ma nóżki i raczki, kręgosłup i szczękę - i oczywiście serduszko 🥰
Po naciśnięciu ręka brzucha maluszek się ruszał a tak to spał.

Mamy 2,90cm i jest to 9+4 (wg om 9+5)
Termin porodu wpisany w zaświadczenie o ciąży 4.10.2020
A to nasz model/ka

Zobacz załącznik 1088033
Zobacz załącznik 1088034

Następna wizyta już idę do ginekologa zwykłego ale nadal w szpitalu
Także 17.03 usg i spotkanie z nowym lekarzem
20.03 konsultacje przed badaniami prenatalnymi.
Prawie trzy centymetry człowieka, to już kawał maluszka 😍
 
Prawie trzy centymetry człowieka, to już kawał maluszka 😍
Fajnie jak tak wstawiacie te USG to można sobie zobaczyć jak to u nas będzie wyglądało :) Ja mam następne 22 marca i będę dokładnie jak @Artemida90 w 9+5 🤩 Nawet sobie policzyłam od ostatniego USG jak mieliśmy 0,82 cm 29.01 to na następnym USG będziemy mieli właściwie tyle samo co @Artemida90 skoro rośniemy min. 1 mm dziennie 😁 Nie mogę się doczekać!! Ten czas za wolno płynie!! 😅
 
Ja też mam takie marzenia owocach... już nie mogę się lata doczekać [emoji173]
ja wczoraj zasnęlam razem z mlodym po 21... ogolnie caly czas jestem glodna i mi słabo.. wiec chodze i jem a na mało co mam ochotę... jak tak będzie to szybko nadrobie kilogramy..

wczoraj zamarzyły mi się świeżutkie truskawki, czereśnie maliny i arbuz.. oby do lata [emoji2]
 
Mi juz po malu przechodzi i z dnia na dzień mdli coraz mniej... nie są nadal śmierdzi... więc tylko to zostało... Tak czujecie dobrze oprócz tego z z jestem jeszcze senna [emoji4][emoji16]
A ja wam napisze na pocieszenie bo chyba jestem najdalaj z ciążą, że ja już nie mam mdłości takich jakie mialam zostalo tylko zmeczenie ale tez juz nir jest takie wielkie jak bylo jeszcze tydzien temu wiec dziewczyny jest szansa, że wam zaraz to przejdzie.. głowa do góry.. będzie dobrze.
 
No to tak samo jakby mnie choć druga apka pokazuje już 9+3 nie wiem jak to liczyć [emoji33][emoji33][emoji33]
Ja dziś w hotelu dorwałam się do arbuza na śniadanie, no i był taki pyyyszny, jak nie w zimie [emoji7][emoji85] Mi tak w 8+4 - 8+5 mdłości trochę odpuściły, ale zobaczymy co będzie dalej..
 
reklama
Do góry