reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
A to mój robaczek :) wszystko w porządku. 31.03 test podwójny :)
1583408118147.jpeg
 
Mój lekarz jest mistrzem USG i ma świetny sprzęt - Citomed w Toruniu :) za wizytę place 230 zł :)
Czyli to jest USG 3D tak? Bo można wykonać je też bez wizyty po prostu u osoby która wykonuje USG :D Podobno od 9 tygodnia już można zobaczyć jaka płeć na takim USG :)

EDIT: Znalazłam :) USG 4D w Waw około 300 zł, pewnie też zależy gdzie się pójdzie. To chyba lepiej w to zainwestować jak dziecko już będzie większe i będzie buzię widać :))
 
Dziewczyny w końcu dotarłam do domu. A wiec na dzień dzisiejszy wszystko jest dobrze. Maluszek ma nóżki i raczki, kręgosłup i szczękę - i oczywiście serduszko 🥰
Po naciśnięciu ręka brzucha maluszek się ruszał a tak to spał.

Mamy 2,90cm i jest to 9+4 (wg om 9+5)
Termin porodu wpisany w zaświadczenie o ciąży 4.10.2020
A to nasz model/ka

IMG_1947.JPG

IMG_1948.JPG


Następna wizyta już idę do ginekologa zwykłego ale nadal w szpitalu
Także 17.03 usg i spotkanie z nowym lekarzem
20.03 konsultacje przed badaniami prenatalnymi.
 
U niego to standardowe USG :D w pierwszej ciąży też takie ładne miałam :) nie dopłaca się nic za to. Po prostu jest już w standardzie w cenie wizyty
Czyli to jest USG 3D tak? Bo można wykonać je też bez wizyty po prostu u osoby która wykonuje USG :D Podobno od 9 tygodnia już można zobaczyć jaka płeć na takim USG :)

EDIT: Znalazłam :) USG 4D w Waw około 300 zł, pewnie też zależy gdzie się pójdzie. To chyba lepiej w to zainwestować jak dziecko już będzie większe i będzie buzię widać :))
 
reklama
Do góry