reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczynki miłego dnia wam życzę i spokojnych wizyt.
Ja już na zwolnieniu sił brak i krew z nosa się leje. Wstałam synka do szkoły wybrać choć co dzień mu tłumaczę że już musi radzić sobie sam bo od października juz będzie inaczej
 
Hej ! Ale ja mam spanie.... maz nawet nie byl w stanie obudzic mnie żebym kolacje zjadla.... od 18 do 5.30 [emoji23] dobrze ze wyrozumiały, bo zostawilam mu wszystko przy mlodej do ogarniecia [emoji23] zaraz do pracy.... Milego dnia wszystkim !
Ja wczoraj spałam od 18 do dziś rano z przerwą na prysznic i umycie zębów 😂 I chciałam już Wam napisać, że czuję się wyśmienicie, że o wiele lepiej, i tak dalej, ale już czuję te dreszcze i że znów bym do łóżka wróciła a dziś znów tak długi dzień przed nami niestety...
 
A ja wam napisze na pocieszenie bo chyba jestem najdalaj z ciążą, że ja już nie mam mdłości takich jakie mialam zostalo tylko zmeczenie ale tez juz nir jest takie wielkie jak bylo jeszcze tydzien temu wiec dziewczyny jest szansa, że wam zaraz to przejdzie.. głowa do góry.. będzie dobrze.
 
Ja za to umieram chyba, dzisiaj w nocy córka zrobiła taki sajgon ze spaniem że ledwo na oczy widzę a jeszcze od 04.00 w nocy zaczęła mnie strasznie głową boleć co jest ekstremalnie rzadkie w moim przypadku, z niewyspania tak się stało. Ale do tego stopnia że nachylić się nie mogę wzięłam paracetamol i czekam
 
Ja z tych, co nie mogą czytać takich rzeczy, że do 12 tygodnia to zarodek.. Te "zarodki" mają ręce i nogi, da się im policzyć paluszki i zobaczyć na usg ich narządy wewnętrzne.. Więc ciężko nie nazywać takiego małego człowieczka dzieckiem..
Mój ginekolog za każdym razem od pierwszej wizyty w 5 tygodniu nazywa moje dziecko małym człowiekiem co jest piękne 😍🙈
 
ja wczoraj zasnęlam razem z mlodym po 21... ogolnie caly czas jestem glodna i mi słabo.. wiec chodze i jem a na mało co mam ochotę... jak tak będzie to szybko nadrobie kilogramy..

wczoraj zamarzyły mi się świeżutkie truskawki, czereśnie maliny i arbuz.. oby do lata [emoji2]
Ja dziś w hotelu dorwałam się do arbuza na śniadanie, no i był taki pyyyszny, jak nie w zimie 😍🙈 Mi tak w 8+4 - 8+5 mdłości trochę odpuściły, ale zobaczymy co będzie dalej..
 
reklama
Ja gdyby mi dali poduszke to bym juz pewnie chrapala :D
Ja wczoraj spałam od 18 do dziś rano z przerwą na prysznic i umycie zębów [emoji23] I chciałam już Wam napisać, że czuję się wyśmienicie, że o wiele lepiej, i tak dalej, ale już czuję te dreszcze i że znów bym do łóżka wróciła a dziś znów tak długi dzień przed nami niestety...
 
Do góry