reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Polać je, dobrze gada! Haha, a tak serio to mnie się dziś przykro zrobiło na te słowa że napędzamy złą atmosferę, że się nakręcamy i przez nas ktoś stąd odchodzi. Ja też nie mam za bardzo komu się wyżalić i powiedzieć że się boję bo niedawno miałam taką czy inna sytuację. Ja jestem zbyt leniwa żeby szukać 100-200 stron do tyłu co kto pisał, ale też wydawało mi się, że wszystkie lub prawie wszystkie pisały że się boją czy będzie serduszko i czy będzie wszystko ok. To faktycznie wynika z różnych etapów ciąży i hormonów. Za ok 4-5 tygodni wszystkie będziemy w 2 trymestrze czyli tym "bezpieczniejszym", z mniejszym prawdopodobieństwem straty. Dajmy se szanse 😉
Kochana a ja ze mam nic do roboty to się coflam do tylu i przeczytałam dlatego dopiero dziś odpisuje bo mi to zeszło 😂😂😂 i te osoby co teraz tak piszą ze nie chcą stresu dlatego ze są juz na tym etapie bezpieczniejszym ale jak były na naszym etapie 6tc to było to samo !
Ja was tu wszystkie Lubie ale dzielimy się wszystkim - dobra ? Jak ktoś nie chce czytać napiszmy na początku posta uwaga kto jest delikatny niech ominie i nie czyta i po problemie. Po to jest forum dzielimy się wszystkim ale oczywiście z umiarem !!! Ja też staram się z umiarem . Nie chce tu nikomu przykrości robić.
 
A wlasnie skoro juz mam jak napisac. Uzyskalam informacje iz pod koniec marca beda prowadzone prace nad sprywatyzowaniem naszego wątku. Jako ze aktualnie prywatyzowałam wątek staraczkowo-ciążowy. Jak tylko bedzie cos wiadomo oczywiście Was poinformuję :)
 
Pozwole sobie zacytowac bardzo mądre slowa "wlascicielki" forum :

"podchodźcie do siebie nawzajem z łagodnością i dużą dozą zrozumienia. I słowo pisane naprawdę jest ułomne, więc zawsze warto dopytać , co ktoś miał na myśli, niż zakładać złe intencje."
 
Anna1988,
hardcore [emoji15][emoji85]
Ciąża jedna po drugiej? Trzy razy pod rząd, bez regeneracji i odpoczynku organizmu?
I lekarz tego nie skomentował?
Mój by mnie objechał z góry na dół...
Tak trzy razy pod rząd. W tym czasie zmieniłam lekarza. Jedynie co mój obecny lekarz powiedział to: do trzech razy sztuka.
Nie spodziewałam się, że za każdym razem się uda się od razu, na dodatek z facetem widujemy się tylko w weekendy ( Mieszkamy w różny miastach). Za każdym razem myślałam, że przez to będziemy się długo starać.
Jednak wyszło inaczej
 
Tak trzy razy pod rząd. W tym czasie zmieniłam lekarza. Jedynie co mój obecny lekarz powiedział to: do trzech razy sztuka.
Nie spodziewałam się, że za każdym razem się uda się od razu, na dodatek z facetem widujemy się tylko w weekendy ( Mieszkamy w różny miastach). Za każdym razem myślałam, że przez to będziemy się długo starać.
Jednak wyszło inaczej
Słuchaj, nic się nie przejmuj. Jedne są mniej inne bardziej płodne. Może akurat ci tym razem pyknie 😉
Z drugiej strony gdyby macica nie była gotowa to by zarodka nie przyjęła.
 
to trzymaj dalej jeszcze mocniej [emoji4] jestem po wizycie wg usg 7tc (w zeszlym tyg pokazywało 6tc) ogolnie ciąża młodsza niz z om... jest dzidzia bije serducho... tyle dobrego... jest jeszcze coś co lekarza niepokoi ale o tym nie teraz.. jade na 18.20 prywatnie moze czegoś sie dowiem.. odezwe sie wieczorem [emoji46]
Anna_87 czekam i nie puszczam kciuków. Daj znać żeby mi nie odpadły z tego zaciskania, jeszcze mi się przydadzą [emoji6]
 
Cześć dziewczyny jeśli mogę chciałbym dołączyć do waszego forum... Czytam was od dłuższego czasu ale bałam się ujawnić bo chciałam mieć pewność że ciaza jest żywa i zdrowa ;) termin mam na 2 października, to będzie moje drugie dziecko mam nadzieję...
 
reklama
Witamy ;) rozgość się :)
Cześć dziewczyny jeśli mogę chciałbym dołączyć do waszego forum... Czytam was od dłuższego czasu ale bałam się ujawnić bo chciałam mieć pewność że ciaza jest żywa i zdrowa ;) termin mam na 2 października, to będzie moje drugie dziecko mam nadzieję...
 
Do góry