reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny nie nadążam nie bylo mnie pare godzin byłam na wrotkach z dzieciakami i żyje 😀 mało brakowało a bym orła wywinęła... co do tej bety dlatego ja się nie zdecydowałam na kolejne badanie bo uważam, że do końca nie jest to dla nas adekwatne z naszą wiedzą, a jak widać co niektórzy lekarze też z wiedzą kuleją. Proszę nie martwcie się bo to nam szkodzi.. pamiętajcie, że kiedyś nie bylo takich badań i było ok.. oczywiscie dziewczyny ktore mają problem z tarczycą muszą sie pilnować ale jak nie ma jakiś fizycznych wskazań to dajmy sobie na luz.
 
Masz rację Kochana! Ja już żadnych przrostiw nie robię za bardzo mnie to stresuje [emoji4] Pójdę do giną to się dowiem
Dziewczyny nie nadążam nie bylo mnie pare godzin byłam na wrotkach z dzieciakami i żyje [emoji3] mało brakowało a bym orła wywinęła... co do tej bety dlatego ja się nie zdecydowałam na kolejne badanie bo uważam, że do końca nie jest to dla nas adekwatne z naszą wiedzą, a jak widać co niektórzy lekarze też z wiedzą kuleją. Proszę nie martwcie się bo to nam szkodzi.. pamiętajcie, że kiedyś nie bylo takich badań i było ok.. oczywiscie dziewczyny ktore mają problem z tarczycą muszą sie pilnować ale jak nie ma jakiś fizycznych wskazań to dajmy sobie na luz.
 
Nie bede ukrywac ze zrobiliście mi smaka na tą ogórkową więc chyba dziś jeszcze ugotuje bedzie już na jutro... chociaż ja to bym wszystko zjadła nie licząc słodyczy... wczoraj to mialam taką ochote na galat z octem ehh... mam nadzieje, że nie będę zjadać wszystkiego co widzę bo będę jedną wielką kulką
 
Ambitnie z tymi rolkami :)
Dziewczyny nie nadążam nie bylo mnie pare godzin byłam na wrotkach z dzieciakami i żyje [emoji3] mało brakowało a bym orła wywinęła... co do tej bety dlatego ja się nie zdecydowałam na kolejne badanie bo uważam, że do końca nie jest to dla nas adekwatne z naszą wiedzą, a jak widać co niektórzy lekarze też z wiedzą kuleją. Proszę nie martwcie się bo to nam szkodzi.. pamiętajcie, że kiedyś nie bylo takich badań i było ok.. oczywiscie dziewczyny ktore mają problem z tarczycą muszą sie pilnować ale jak nie ma jakiś fizycznych wskazań to dajmy sobie na luz.
 
reklama
Do góry