reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Polubiłam cie za twoją szczerość juz któryś post z kolei.....
Mąż się oswoi oni potrzebuja więcej czasu . Ogólnie życie obdarzyło was 3ka dzieci ja uważam że totalnie nic nie dzieje się bez przyczyny. Może po to aby wasz związek był mocniejszy żebyście się trzymali razem może dlatego dacie rade kochana . W mieszkaniu faktycznie można kiedyś postawić łóżko piętrowe lub jedno a większe łóżeczko. Ja cie rozumiem po części bo mój mąż też mówi cały czas jedno i koniec kropka (ale ja go na drugie namowie [emoji23]) i tu mogłaby być taka sytuacja ze mogły by być bliźniaki on by na zawał walnął bo by była 3ka. Ja cie po części rozumiem . Bo z 3ka łatwo nie jest .
Ile ma wasza córeczka ? Jeśli starsza to będzie ci pomagać . Ale jestem pewna że po urodzeniu będziesz tak mocno kochać ze w życiu byś nie oddala nawet na chwilę zobaczysz wszystko się poukłada.
Ale z tego co piszesz 64m to nie tak źle dacie rady .
Dzięki ci wielkie za ten post:*
Bardzo mi miło
Ja wiem że jakoś się ułoży jakoś to musi być a mój mąż jest dobrym człowiekiem i też wiem że się s tym pogodzi. Jedni szybciej to akceptują drudzy wolniej. Niektórzy faceci to dopiero jak dziecko zobaczą to do nich dochodzi.
A moje dziecko ma dopiero 2 latka, z nią to będzie największy problem bo nienawidzi dzieci.
Dzisiaj się jej pytam
Ja-Chcesz brata?
Corka- nieeee
-ja Chcesz siostrę?
Córka - nieee
Ja- A co chcesz?
Córka - kabanosa
Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj czuje się jak na ten moment ŚWIETNIE [emoji173][emoji173][emoji173] Ale to przyjemne , ech
Nawet zacznę dzień od kawy[emoji5][emoji5]
O to super :)
Ja dziś za to poczułam kłucie po prawej dolnej stronie ale rozchodzilam w drodze do żłobka :) i już nie ma
Ja tez czuje sie bardzo dobrze, zauwazylam ze od rana najlepiej, im dalej w ciagu dnia tym gorzej...
Jak ja sie ciesze, że już marzec. To znaczy, że za chwile wiosna [emoji255][emoji254][emoji258] u mnie w domu maż i synek nie mogą wyjść ze spirali przeziebien.. Tydzien zdrowi, tydzien chorzy i tak od kilku tygodni. Ja sie trzymam najdzielniej [emoji123]
Ja coraz więcej ptaków słyszę :) to wiem że już się wiosna zbliża
No i w marcu urodzi mi się mała kuzynka to też się ciesze, fajnie że będzie w mojej rodzinie jeszcze dziecko z 2020 roku, jak rodziłam córkę to moja kuzynka miesiąc przede mną urodziła a moja najlepsza kolezanka 3 miesiące przede mną, a teraz ta koleżanka też jest w ciąży z terminem na sierpień:)
Dentystka mi powiedziała, ze ósemki są "wrazliwe" na hormony i zaczynają często szaleć w ciąży. Mi zarówno w 1 ciazy jak i teraz na początku strasznie rwała ósemka u góry (która wychodzi mi już z 10 lat a mam 28). Ale już się uspokoiło na szczęście. Bo dolne miałam wyrywane pod narkozą [emoji51] i szczerze gorzej przeżyłam rekonwalescencję po tym niż po porodzie
Mam 2 górne położone w dziasle cały czas mam z tyłu głowy że muszę się za to wziąć
Bo wiecznie tak leżeć nie mogą
Czekam na rozwój wydarzeń [emoji39]

8
Wgl dziewczynki przeszło mi przez myśl że też mam szanse na bliźniaki [emoji39] będąc u ginekologa w cylku 'staran' też powiedział o dwóch jajeczkach. W sumie nie myślałam o tym w kategorii dwóch sztuk. Tylko w kategorii szansy.

Siostra mamy urodziła bliźniaczki, a później jedna z nich.

Ale by było [emoji16][emoji7]
Podobno po linii żeńskiej są dziedziczne, a jednojajowe są przypadkiem.
U mnie mój dziadek miał brata bliźniaka od strony mamy i moja mama ma sporo kuzynostwa z bliźniaków i to kuzynostwo też ma bliźniaki
jakieś najnowsze badania robili że smog zwiększa ryzyko takich ciąż a mieszkam w zasmogowanym mieście. Co więcej odsetek bliźniąt jest wysoki w Afryce co jest związane z dietą a ściśle z jedzeniem dużej ilości tapioki, ja jem ją nałogowo...
Z wiekiem wzrasta ryzyko ciąży mnogiej i jeśli już raz się rodzilo. No wszystko spelniam
To nie mogło się inaczej skończyć:D
 
Dzięki ci wielkie za ten post:*
Bardzo mi miło
Ja wiem że jakoś się ułoży jakoś to musi być a mój mąż jest dobrym człowiekiem i też wiem że się s tym pogodzi. Jedni szybciej to akceptują drudzy wolniej. Niektórzy faceci to dopiero jak dziecko zobaczą to do nich dochodzi.
A moje dziecko ma dopiero 2 latka, z nią to będzie największy problem bo nienawidzi dzieci.
Dzisiaj się jej pytam
Ja-Chcesz brata?
Corka- nieeee
-ja Chcesz siostrę?
Córka - nieee
Ja- A co chcesz?
Córka - kabanosa O to super :)
Ja dziś za to poczułam kłucie po prawej dolnej stronie ale rozchodzilam w drodze do żłobka :) i już nie maJa coraz więcej ptaków słyszę :) to wiem że już się wiosna zbliża
No i w marcu urodzi mi się mała kuzynka to też się ciesze, fajnie że będzie w mojej rodzinie jeszcze dziecko z 2020 roku, jak rodziłam córkę to moja kuzynka miesiąc przede mną urodziła a moja najlepsza kolezanka 3 miesiące przede mną, a teraz ta koleżanka też jest w ciąży z terminem na sierpień:) Mam 2 górne położone w dziasle cały czas mam z tyłu głowy że muszę się za to wziąć
Bo wiecznie tak leżeć nie mogą Podobno po linii żeńskiej są dziedziczne, a jednojajowe są przypadkiem.
U mnie mój dziadek miał brata bliźniaka od strony mamy i moja mama ma sporo kuzynostwa z bliźniaków i to kuzynostwo też ma bliźniaki
jakieś najnowsze badania robili że smog zwiększa ryzyko takich ciąż a mieszkam w zasmogowanym mieście. Co więcej odsetek bliźniąt jest wysoki w Afryce co jest związane z dietą a ściśle z jedzeniem dużej ilości tapioki, ja jem ją nałogowo...
Z wiekiem wzrasta ryzyko ciąży mnogiej i jeśli już raz się rodzilo. No wszystko spelniam
To nie mogło się inaczej skończyć:D
Kabanos miażdży 😂😂😂 U nas wśród najbliższych znajomych/rodziny będzie 9 dzieci urodzonych w 2020, a jeszcze o czymś mogę nie wiedzieć 😁😁
 
Dobra. Umówiona jestem na 2 kwietnia wstępnie prywatnie na usg , czy będziemy robić krew to zdecyduje podczas rozmowy. Jeśli dostanę skierowanie na NFZ to mam zadzwonić wcześniej to wtedy przyjmą na ubezpieczenie.
 
Mocne 7/10😀 oby dzisiejsza walka o lepszy świat w pracy nie wyssała ze mnie źródeł dobrej energii 😎 właśnie wybiło 6+0, kiedy te mdłości? :p zaczynam się niepokoić (pewnie jeszcze przeklne dzień w którym zadałam to pytanie:D)
Kochana ja zaczynam jutro ten etap co ty . A ja mdłości tez nie mam i nie chce mieć oby do mnie nie zawitaly! !!
Za to sutki tak mnie bolą ze nawet jak biorę prysznic to mąż mnie słyszy hmmm taki ból ze jpd serio nie wiem dlaczego nie mogę die dotknąć ale to dla mnie nowość bo nigdy przenigdy tak nie bolały. Bardziej lewy ale da tak wrażliwe ze nie pozwolę nawet tknac
 
reklama
Do góry