reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj czuje się jak na ten moment ŚWIETNIE [emoji173][emoji173][emoji173] Ale to przyjemne , ech
Nawet zacznę dzień od kawy[emoji5][emoji5]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znalazłam coś takiego na temat jodu. Aż jestem ciekawa co mój mi powie.

Polskie wytyczne, podobnie jak najnowsze wytyczne Amerykańskiego Towarzystwa Tyreologicznego – (American Thyroid Association - ATA) rekomendują dodatkową suplementację jodu w ciąży. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) również w okresie ciąży i karmienia piersią zaleca kobietom – spożywanie jodu w ilości około 250 ug/dobę. Przy okazji warto zwrócić uwagę na fakt, iż dzienna podaż jodu w spożywanych na co dzień pokarmach jest w dużej mierze zależna od różnych czynników, a więc może być zmienna, w zależności od danej populacji zamieszkującym na badanym terenie oraz innych, dodatkowych czynników, które nie zawsze są łatwe do oceny. Oczywiście, na terenach nadmorskich zaopatrzenie w jod jest zwykle znacznie wyższe, niż w górach. Między innymi, właśnie dlatego, aby wyrównać potencjalne różnice w zaopatrzeniu w jod w zależności od obszaru Polski i zapobiec niedoborom tego pierwiastka, na przełomie 1996/1997 roku reaktywowano zalecenie obligatoryjnego jodowania soli spożywczej. Według rozporządzenia Ministra Zdrowia do spożycia przez ludzi powinna być dopuszczona jedynie sól, dodatkowo wzbogacana w jod. Zalecenia te powtórzono w rozporządzeniu z dnia 16 września 2010 r. „w sprawie substancji wzbogacających dodawanych do żywności.”
 
To dobrze :) ja wlasnie zaraz wyjezdzam do pracy. Wstalam pol godziny wczesniej niz powinnam.... bo pęcherz chcial sie uwolnic i juz nie bylo sensu sie kłaść. A dzis jeszcze do szwagra na urodzinowa kawe i do dentysty. No i poczatek miesiaca wiec hardkor w pracy. Oby do piatku !
Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj czuje się jak na ten moment ŚWIETNIE [emoji173][emoji173][emoji173] Ale to przyjemne , ech
Nawet zacznę dzień od kawy[emoji5][emoji5]
 
To dobrze :) ja wlasnie zaraz wyjezdzam do pracy. Wstalam pol godziny wczesniej niz powinnam.... bo pęcherz chcial sie uwolnic i juz nie bylo sensu sie kłaść. A dzis jeszcze do szwagra na urodzinowa kawe i do dentysty. No i poczatek miesiaca wiec hardkor w pracy. Oby do piatku !
Właśnie też muszę umówić się do dentysty na przegląd.
 
Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj czuje się jak na ten moment ŚWIETNIE [emoji173][emoji173][emoji173] Ale to przyjemne , ech
Nawet zacznę dzień od kawy[emoji5][emoji5]
Ja tez czuje sie bardzo dobrze, zauwazylam ze od rana najlepiej, im dalej w ciagu dnia tym gorzej...
Jak ja sie ciesze, że już marzec. To znaczy, że za chwile wiosna 🌷🌸🌻 u mnie w domu maż i synek nie mogą wyjść ze spirali przeziebien.. Tydzien zdrowi, tydzien chorzy i tak od kilku tygodni. Ja sie trzymam najdzielniej 💪
 
Ja tez czuje sie bardzo dobrze, zauwazylam ze od rana najlepiej, im dalej w ciagu dnia tym gorzej...
Jak ja sie ciesze, że już marzec. To znaczy, że za chwile wiosna [emoji255][emoji254][emoji258] u mnie w domu maż i synek nie mogą wyjść ze spirali przeziebien.. Tydzien zdrowi, tydzien chorzy i tak od kilku tygodni. Ja sie trzymam najdzielniej [emoji123]
Ja też ciut gorzej później, ale zauważyłam że to przez to jak zjem coś ciężkiego dlatego wrócił rozsądek i jest coraz lepiej [emoji6]
Taka pogoda w kratkę więc nie trudno o przeziębienie.
 
reklama
Do góry