reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nie no usuwac teraz nie ma co. Tylko przez brak plomby zle sie je druga strona bo z kolei tam spuchniete dziąsło [emoji23] ale damy rade [emoji23]
Haha ale numer. Ja też miałam późno. Ja byłam tak mądra,że wyobraź sobie (dzieje się to mega rzadko)miałam usuwaną 8 która mi odorosła ,był zalążek drugiej w tym samym miejscu to dopiero czad[emoji4][emoji4]
 
reklama
Mocne 7/10😀 oby dzisiejsza walka o lepszy świat w pracy nie wyssała ze mnie źródeł dobrej energii 😎 właśnie wybiło 6+0, kiedy te mdłości? :p zaczynam się niepokoić (pewnie jeszcze przeklne dzień w którym zadałam to pytanie:D)

Dzień dobry dziewczyny.
Ja dzisiaj czuje się jak na ten moment ŚWIETNIE [emoji173][emoji173][emoji173] Ale to przyjemne , ech
Nawet zacznę dzień od kawy[emoji5][emoji5]
 
Dentystka mi powiedziała, ze ósemki są "wrazliwe" na hormony i zaczynają często szaleć w ciąży. Mi zarówno w 1 ciazy jak i teraz na początku strasznie rwała ósemka u góry (która wychodzi mi już z 10 lat a mam 28). Ale już się uspokoiło na szczęście. Bo dolne miałam wyrywane pod narkozą [emoji51] i szczerze gorzej przeżyłam rekonwalescencję po tym niż po porodzie
No i 8 zaczela wychodzic :D 26 lat i ząbkowanie [emoji23]
 
Czekam na rozwój wydarzeń 😋

8 <3 to już tak daleko.

Wgl dziewczynki przeszło mi przez myśl że też mam szanse na bliźniaki 😋 będąc u ginekologa w cylku 'staran' też powiedział o dwóch jajeczkach. W sumie nie myślałam o tym w kategorii dwóch sztuk. Tylko w kategorii szansy.

Siostra mamy urodziła bliźniaczki, a później jedna z nich.

Ale by było 😁😍

Ja właśnie miałam tak od 6[emoji16]

Ja jutro skończę 8.
 
reklama
Dzień dobry :) Ja już rano byłam na cytologii, plus milionie badań (te wszystkie kiły, HIV, grupę krwi, różyczkę, toksoplazmoze itd..), za tydzień sobie zrobię glukozę, morfologie i inne, które chcę mieć jak najbardziej aktualne na wizytę u mojego lekarza, bo dziś idę do innej Pani doktor.. Dodatkowo pakuje się teraz na ferie, a już o 10:45 wizyta, więc dzisiejszy dzień przeleci szybciutko, jak i cały najbliższy tydzień i znów będzie wizyta, więc czad ;) Jak tylko wszystko jest ok, to dziś powiemy teściom, że będą znowu dziadkami, tak mnie to cieszy, że szok 😍
 
Do góry