reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja to nic jesc nie moge. A jak glodna to mnie tak muli ze pędem do kibla. Najgorzej ze i pic nie moge. Zadnych sokow kaw herbat i wody. Dzis zmienilam na gazowana i jakos idzie ale... najchętniej to bym nie pila. Ale cos trzeba.. obiadowych rzeczy to nic nie moge. Mam barek przy pracy z domowymi obiadami ale wyszlam szybciej niz weszlam. Nie moglam nawet patrzec. Zapach masakra!
 
No, dobrze ze to sie szybko robi. Ze śmietaną 100 razy lepsze, ale od smietany mnie odrzuca. Na szczescie jabłka sprawiaja ze ryż jest wystarczająco mokry i da sie zjesc. Tak właśnie kombinowalam co zjeść, bo nic porzadnego nie moge. I zrobilam listę i patrze jest ryż, sa jabłka... probuje. I dzisiaj, pierwszy raz od trzech tygodni, najadlam sie xD
Ja przeczytałam Twój post, naszła mnie taka ochota że szok.. Szybko zrobiłam, mega się objadlam i było to przepyszne, no i dopiero wróciłam do forum 😁 choć teraz mi już trochę niedobrze 😉
 
Ja jestem po 30 ,dokładnie 32 to chyba najlepszy wiek na dzieci [emoji16]
Dla mnie najlepszy wiek to 22-23 to taki perfekcyjny no ale rzadko się zdarza a to smutne właśnie :(
Ja nie miałam nawet myśli o dziecku wtedy i o sytuacji nie wspomnę. No ale na wsi moje koleżanki to właśnie w takim wieku miały dzieci
W mieście w moim wieku 29 to mam jeszcze sporo znajomych wcale nie zdecydowanych na dzieci
Różnica między moja wsią a miastem jest kolosalna
 
reklama
Ja sie super czulam rodząc majac 25 lat! Idealnie wrecz. Teraz 32lata...zobaczymy.
A tak to po 30 poczulam sie bardzo kobieco! Dojrzale-bardzo mi ta 3 z przodu pasuje.
 
Do góry