reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Witam i gratuluję wszystkim ☺
U mnie wg kalkulatoru ciąży data porodu 26th Październik.
Mam już synka 10 lat i rodzina zastępcza dziewczynkę 8 lat. Nie planowałam więcej dzieci ale tak wyszło 🙈 Mam 33 lata, ciekawa jestem czy jest tu dużo mam po 30? ☺
Pozdrawiam
 
Ja korony nie mialam. Zwykla plomba. Tylko z dobudowa delikatna zeba bo bylo jak zlapac i wyrownac. Tyle lat ladnie siedziala i bylo dobrze... to sie kuzwa toffi zechcialo :D
Ja mialam miec wstawiana koronę, ale w ciąży nie można więc mam jeść druga strona i w drugim trymestrze przyjść na wymiane tego wkładu tymczasowego.
 



Dziewczyny a pytaliście może swoich gin co możemy brać w razie przeziębienia? Od wczoraj złapało mnie mega chorobsko, kaszel, katar ból głowy, w połączeniu z moimi wieczornymi wymiotami można oszalec, a wizytę mam dopiero we wtorek :(
Na pewno tantum verde, Uniben...
 
Oj, udusze 😍 Zrobiła mi się mega ochota na ryż z jabłkami i cynamonem i bitą śmietaną, właśnie robię 😍
No, dobrze ze to sie szybko robi. Ze śmietaną 100 razy lepsze, ale od smietany mnie odrzuca. Na szczescie jabłka sprawiaja ze ryż jest wystarczająco mokry i da sie zjesc. Tak właśnie kombinowalam co zjeść, bo nic porzadnego nie moge. I zrobilam listę i patrze jest ryż, sa jabłka... probuje. I dzisiaj, pierwszy raz od trzech tygodni, najadlam sie xD
 
Witam i gratuluję wszystkim [emoji5]
U mnie wg kalkulatoru ciąży data porodu 26th Październik.
Mam już synka 10 lat i rodzina zastępcza dziewczynkę 8 lat. Nie planowałam więcej dzieci ale tak wyszło [emoji85] Mam 33 lata, ciekawa jestem czy jest tu dużo mam po 30? [emoji5]
Pozdrawiam
Ja 32 w tym roku.
Też byłam rodziną zastępczą.
 
reklama
Do góry