reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dla mnie najlepszy wiek to 22-23 to taki perfekcyjny no ale rzadko się zdarza a to smutne właśnie :(
Ja nie miałam nawet myśli o dziecku wtedy i o sytuacji nie wspomnę. No ale na wsi moje koleżanki to właśnie w takim wieku miały dzieci
W mieście w moim wieku 29 to mam jeszcze sporo znajomych wcale nie zdecydowanych na dzieci
Różnica między moja wsią a miastem jest kolosalna
Może jeśli chodzi o ciało kobiety to faktycznie najlepszy może i 22-23 ale wszystko inne to tak 30 :-)
 
Ja sie super czulam rodząc majac 25 lat! Idealnie wrecz. Teraz 32lata...zobaczymy.
A tak to po 30 poczulam sie bardzo kobieco! Dojrzale-bardzo mi ta 3 z przodu pasuje.
Ja też pierwsze na 25 lat i to było dla mnie idealnie.. Zawsze chciałam wyrobić się z trojeczka do 30, ale plany swoje, a życie swoje ;) Teraz drugie będzie na 29, więc czuję się w sumie cały czas młodziutko, bo większość znajomych dopiero w tym wieku zaczyna powolutku myśleć o założeniu rodziny ;)
 
Hej witamy ja 37
Witam i gratuluję wszystkim [emoji5]
U mnie wg kalkulatoru ciąży data porodu 26th Październik.
Mam już synka 10 lat i rodzina zastępcza dziewczynkę 8 lat. Nie planowałam więcej dzieci ale tak wyszło [emoji85] Mam 33 lata, ciekawa jestem czy jest tu dużo mam po 30? [emoji5]
Pozdrawiam
 
Witam i gratuluję wszystkim ☺
U mnie wg kalkulatoru ciąży data porodu 26th Październik.
Mam już synka 10 lat i rodzina zastępcza dziewczynkę 8 lat. Nie planowałam więcej dzieci ale tak wyszło 🙈 Mam 33 lata, ciekawa jestem czy jest tu dużo mam po 30? ☺
Pozdrawiam
Witam Cię cieplutko. Ja mam 32 i to będzie moje 1sze dziecko . Ja mam na 27 października dziś 5+2 . To mamy podobny termin 😉
 
Witam i gratuluję wszystkim [emoji5]
U mnie wg kalkulatoru ciąży data porodu 26th Październik.
Mam już synka 10 lat i rodzina zastępcza dziewczynkę 8 lat. Nie planowałam więcej dzieci ale tak wyszło [emoji85] Mam 33 lata, ciekawa jestem czy jest tu dużo mam po 30? [emoji5]
Pozdrawiam
Hej, gratuluję :)
Ja mam 31 lat, myślę że sporo jest teraz mamuś po 30 ;)


Dziewczyny czytam wszystko, ale nie odpisuje na konkretne posty przez zabieganie.
Gratuluję wszystkich wizyt serduszkowych <3 niech maluchy ładnie rosną do kolejnych wizyt :)
 
A u mnie 30lat to granica. Zaczęliśmy się starac jak miałam 25 lat - kuedy braliśmy ślub ale ze wiedziałam ze będą problemy to nie traciłam czasu. Przechodziłam przez wszystkie etapy leczenia aż w końcu doczekałam się in vitro. To straszne dowiedzieć się w wieku 14 lat ze będzie ciężko z poczęciem dziecka i w wieku 20lat badania to potwierdziły. Okres 2 razy w roku i to jeszcze bez owulacji bo wywołany tabletkami.... moja mama urodziła mojego brata w wieku 18 lat i mnie jak miała 20. Nie moc zajsc w ciąże powodowało u mnie brak postrzegania się jako kobietę. Nie pomogł psycholog ani psychiatra... cóż udało się i modlę się żeby to się nie skończyło
 
reklama
widzisz lekarze twierdzą inaczej i jeśli cokolwiek jest nie tak to betę się jak najbardziej bada.
Ja też przy poronieniu w 7 tygodniu miałam zalecone sprawdzić 2 razy betę i jak spada to udać się do szpitala na wywołanie. Tak samo w szpitalu jeszcze mi dwa razy pobrali betę, więc chyba jednak ma ona sens i bada się ją z jakiegoś powodu
 
Do góry