reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Nic tylko się cieszyć 🥂😁 kiedy kochana jak nie teraz masz powiększać rodzinę? :) jeśli pracodawca jest w porządku, to tak samo do ciąży podejdzie 😉

A ja w pracy wlasnie dzisiaj dostalam podwyzke... Jakos mi tak dziwnie, nic jeszcze nie wiedzą o ciąży ... Malo tego, kompletnie sie nie spodziewaja, dostalam ostatnio nowe obowiazki, zostalam przeszkolona...
 
reklama
Ja pije tylko wodę smakowa brzoskwiniowa inna mi nie wchodzi A zwykła to już wgl... Dzisiaj przez kawę miałam pierwsze przytulanie z Panem kibelkiem więc kawę odstawiłam, jutro spróbuje zbożowa.
Ja zaś kawe pije, bo moje ciśnienie to średnio 94/60 i jak tylko spadnie poniżej 90/55 to zaczyna mi sie kręcić w glowie. Ginekolog powiedziala, zebym sobie wtedy kawe wypila albo cole. A ze po coli rzygam, to pije kawe, ale mam po niej straszna zgage.
 
A mi wchodzą winogrona z biedronki.. śniadania jem na siłę bo jestem mega glodna do 11 bym moglanjescni jesc potem napije sie herbaty i mam wrazenie że zaraz sie przekrece..
 
Tylko się cieszyć i zero wyrzutów sumienia.
Może i masz racje. Tym bardziej że wcale nie chciałam tych nowych obowiązkow, zostaly mi wciśnięte, i wcale nie są fajne. Ale ja z tych osób, ktore sie przejmują... Co teraz bedzie, gdy ja odejde itp. W poprzedniej ciazy pracowalam tam do 7 miesiaca i kuedy odchodzilam, bylo wielkie zdziwienie:"to aż tak sie pani źle czuje, że już pani nie może pracowac?" w 7 miesiacu 😱 jak juz sie ledwo kulałam. Teraz przez tą podwyżkę jakoś mi głupio isc na zwilnienie w tym ok 5 miesiacu, jak sobie planowalam 😏
 
Woda z wodą :)
Ja mam już w domu wszytko. Ogórkowa, naleśniki, pizza w lodówce, spaghetti i nic za cholerę [emoji2356] nawet jak pomyślę o nich ulubionych chipsach to mi się cofa. Nabiał mi wchodzi, i zjadłam naleśnika z dżemem było ok. A co jutro na obiad? Nie mam pojęcia, ja napewno nic nie ugotuje [emoji2356][emoji2356]
 
reklama
Do góry