reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny, czy robicie sobie kąpiele w wannie? Ja od niedawna mam wanne i uwielbiam polezec chwilke, zwlaszcza ze ostatnio ciagle mi zimno. Wiem ze nie mozna w zbyt goracej wodzie w ciazy, i przez to boje sie kapac, bo nie wiem czy nie napuszcze zbyt cieplej [emoji57]
Też lubię w wannie leżeć i normalnie sobie leże ale nie w jakiejś mega gorącej

Ale za to jak biorę prysznic to prawie wrzątek leje zawsze tak robię


Jak zawsze tak robiłaś to ok a jak po prostu teraz masz taką zachciankę to raczej nie zmieniała bym przyzwyczajeń bo organizm nie będzie przyzwyczajony do takich kąpieli
 
reklama
Ja sie kapie. Tez chodze zmarznieta :) nie we wrzatku jak kiedys.
Dziewczyny, czy robicie sobie kąpiele w wannie? Ja od niedawna mam wanne i uwielbiam polezec chwilke, zwlaszcza ze ostatnio ciagle mi zimno. Wiem ze nie mozna w zbyt goracej wodzie w ciazy, i przez to boje sie kapac, bo nie wiem czy nie napuszcze zbyt cieplej [emoji57]
 
Ja jem wszystko tak jak jadlam, ale zauwazylam wieksze zamilowanie do slodkiego i do jakiejs pizzy/tortilli co jakis czas :) no dzis mnie te slodkie zgubilo i poki do dentysty nie dojde to albo druga strona musze jesc albo miekkie [emoji23]
Ale wam zazdroszcze. Mnie niestety wszystko smakuje. A dupa rośnie... [emoji852]
 
Ja mam już w domu wszytko. Ogórkowa, naleśniki, pizza w lodówce, spaghetti i nic za cholerę [emoji2356] nawet jak pomyślę o nich ulubionych chipsach to mi się cofa. Nabiał mi wchodzi, i zjadłam naleśnika z dżemem było ok. A co jutro na obiad? Nie mam pojęcia, ja napewno nic nie ugotuje [emoji2356][emoji2356]
Ja też nic smazonego nie moge. Mięso nie moge. Nic co ma śmietanę, nic co ma pomidory bo śmierdzą mi kupa, żadnych ogórków - ani świeżych ani kiszonych ani konserwowych, zero sera, zero soków ala Kubuś, zero wody niegazowanej, herbata tak ale bez cukru.. z takich rzeczy co ostatnio zauważyłam. Z rzeczy które wchodzą - wafle bez smaku, herbatniki, rzodkiewki, truskawki, jabłka, ryż, woda gazowana.
 
Też lubię w wannie leżeć i normalnie sobie leże ale nie w jakiejś mega gorącej

Ale za to jak biorę prysznic to prawie wrzątek leje zawsze tak robię


Jak zawsze tak robiłaś to ok a jak po prostu teraz masz taką zachciankę to raczej nie zmieniała bym przyzwyczajeń bo organizm nie będzie przyzwyczajony do takich kąpieli
Ja też uwielbiam długie gorące kąpiele, książka do tego i jest mega relaks. Ale teraz 5 minut i wyskakuje bo nie leje gorącej wody więc tylek marznie szybko :l ja mam w rodzinie kobietę która poroniła w gorącej wodzie w wannie więc...... niech sobie to dupsko marznie
 
reklama
Do góry