reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Hej dziewczyny[emoji4] Co necie na obiady? Ja nie mogę patrzec na mięso, nie wiem co gotować, zapach gotującego mięsa w zupie też przyprawia o mdłości... nic mi nie smakuje[emoji2356][emoji2368] Ratunku!!!!
Ja dzisiaj ryz z jablkiem i cynamonem. Bez zadnych innych dodatków.
 
Ja nie mam WGL pomysłu. Wymyśliłam jajka sadzone Ale niestety one też mi śmierdzą bydlem [emoji2356][emoji2356][emoji2368] Jak żyć?! Toc to jest jakiś szok!.wczoraj mialam ochotę na pizzę więc zamówiłam z szynką i pieczarkami. Jak poczulam szynkę na pizzy to ochotę ani przeszla, ściągnąłem szynkę z pizzy i jadłam z samymi pieczarkami... Mój biedny mąż... Nie wiem jak on przezyje że mną bez mięsa [emoji2356][emoji23]
Ja też nic smazonego nie moge. Mięso nie moge. Nic co ma śmietanę, nic co ma pomidory bo śmierdzą mi kupa, żadnych ogórków - ani świeżych ani kiszonych ani konserwowych, zero sera, zero soków ala Kubuś, zero wody niegazowanej, herbata tak ale bez cukru.. z takich rzeczy co ostatnio zauważyłam. Z rzeczy które wchodzą - wafle bez smaku, herbatniki, rzodkiewki, truskawki, jabłka, ryż, woda gazowana.
 
Ja też nic smazonego nie moge. Mięso nie moge. Nic co ma śmietanę, nic co ma pomidory bo śmierdzą mi kupa, żadnych ogórków - ani świeżych ani kiszonych ani konserwowych, zero sera, zero soków ala Kubuś, zero wody niegazowanej, herbata tak ale bez cukru.. z takich rzeczy co ostatnio zauważyłam. Z rzeczy które wchodzą - wafle bez smaku, herbatniki, rzodkiewki, truskawki, jabłka, ryż, woda gazowana.
Ale wam zazdroszcze. Mnie niestety wszystko smakuje. A dupa rośnie... ☹
 
Póki co nie jest źle. Elegancko wchodzi nabiał także twaróg, wszelkie Serki. Owocki <3 robię smoothie jak mam czas ☺️ warzywa <3 dzisiaj wjechała ryba po włosku z piekarnika, jutro Makaron że szpinakiem, oliwkami i suszonymi pomidorami.
Rzadko sięgam po mięso, ale nadrabiam Fasola (dodatek do sałatki) , groszkiem (gotuję na parze z marchewka) , soczewica (krem z soczewicy, hummus). Chodzą za mną buraki więc pewnie w weekend coś buraczanego.
Czasem zjem coś słodkiego 😉

Ogólnie to póki mogę 😋 to jem 😉
Hej dziewczyny[emoji4] Co necie na obiady? Ja nie mogę patrzec na mięso, nie wiem co gotować, zapach gotującego mięsa w zupie też przyprawia o mdłości... nic mi nie smakuje[emoji2356][emoji2368] Ratunku!!!!
 
Dziewczyny, czy robicie sobie kąpiele w wannie? Ja od niedawna mam wanne i uwielbiam polezec chwilke, zwlaszcza ze ostatnio ciagle mi zimno. Wiem ze nie mozna w zbyt goracej wodzie w ciazy, i przez to boje sie kapac, bo nie wiem czy nie napuszcze zbyt cieplej 😏
 
reklama
Do góry