reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Odchodzę od zmysłów.

Jestem wg OM w 5+1. Wczoraj byłam na pierwszej becie. Mieli problem z pobraniem krwi - nie chciała lecieć. Nic nie piłam wieczorem ani rano przed badaniem.
Wieczorem zobaczyłam wyniki i zamarlam - 9368mlU/ml gdzie normy laboratorium
4t 9,5-750
5t 217 - 7138

Jeszcze we wtorek jak byłam na usg to nic kompletnie nie było widać.. Boje się..
 
Ja mam rosół... wyjątkowo mi smakował ale ostatnio zrobiłam jajka sadzone to musiałam wyrzucić bo bylam przekonana że są zepsute po mimo że zapach byl ok.. bleee
Ja nie mam WGL pomysłu. Wymyśliłam jajka sadzone Ale niestety one też mi śmierdzą bydlem [emoji2356][emoji2356][emoji2368] Jak żyć?! Toc to jest jakiś szok!.wczoraj mialam ochotę na pizzę więc zamówiłam z szynką i pieczarkami. Jak poczulam szynkę na pizzy to ochotę ani przeszla, ściągnąłem szynkę z pizzy i jadłam z samymi pieczarkami... Mój biedny mąż... Nie wiem jak on przezyje że mną bez mięsa [emoji2356][emoji23]
 
Odchodzę od zmysłów.

Jestem wg OM w 5+1. Wczoraj byłam na pierwszej becie. Mieli problem z pobraniem krwi - nie chciała lecieć. Nic nie piłam wieczorem ani rano przed badaniem.
Wieczorem zobaczyłam wyniki i zamarlam - 9368mlU/ml gdzie normy laboratorium
4t 9,5-750
5t 217 - 7138

Jeszcze we wtorek jak byłam na usg to nic kompletnie nie było widać.. Boje się..

Hey, nie przejmuj się, wystarczy ze owulacje miałaś dwa dni wczesniej i już wynik będzie wyższy co dwa dni wzrasta dwukrotnie [emoji846] (we wczesnym okresie wzrasta Ok 100-150%) za dwa dni będziesz miała 18000 [emoji846])
 
a wiecie czy te normy sa dla tygodni skonczonych czy rozpoczętych? ?
Hey, nie przejmuj się, wystarczy ze owulacje miałaś dwa dni wczesniej i już wynik będzie wyższy co dwa dni wzrasta dwukrotnie [emoji846] (we wczesnym okresie wzrasta Ok 100-150%) za dwa dni będziesz miała 18000 [emoji846])
 
Odchodzę od zmysłów.

Jestem wg OM w 5+1. Wczoraj byłam na pierwszej becie. Mieli problem z pobraniem krwi - nie chciała lecieć. Nic nie piłam wieczorem ani rano przed badaniem.
Wieczorem zobaczyłam wyniki i zamarlam - 9368mlU/ml gdzie normy laboratorium
4t 9,5-750
5t 217 - 7138

Jeszcze we wtorek jak byłam na usg to nic kompletnie nie było widać.. Boje się..
To wszystko jest orientacyjnie. Wynik jest ok.
 
Odchodzę od zmysłów.

Jestem wg OM w 5+1. Wczoraj byłam na pierwszej becie. Mieli problem z pobraniem krwi - nie chciała lecieć. Nic nie piłam wieczorem ani rano przed badaniem.
Wieczorem zobaczyłam wyniki i zamarlam - 9368mlU/ml gdzie normy laboratorium
4t 9,5-750
5t 217 - 7138

Jeszcze we wtorek jak byłam na usg to nic kompletnie nie było widać.. Boje się..
Czego Ty się boisz ,bo nie bardzo rozumiem?
 
reklama
Do góry