reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Usg było ok?
Bo wiesz na tym etapie beta rośnie już wolno.
Czytam na innym wątku że prog wysoki.
Nie skreślaj niczego.

To 6 tydzień, beta na tym etapie tak nie zwalnia. Progesteron mam powyżej 34, tak że tu wynik super.
Wzrost bety z piątku (2207) na poniedziałek (9066) był super, także to zwolnienia z niczego się nie bierze - niestety.
 
reklama
U mnie dziś kiepskie wieści :(

Beta tak jak wcześniej rosła pięknie, pęcherzyk w 5+3 wyglądał ok, beta w poniedziałek była 9066 (vs. piątek 2207) ... dzisiaj tylko 9312 :(
Także przygodę z ciążą nr 1 kończę i czekam na krwawienie, mam nadzieję że bez wspomagania...
Rany.... strasznie mi przykro 🙁
 
To 6 tydzień, beta na tym etapie tak nie zwalnia. Progesteron mam powyżej 34, tak że tu wynik super.
Wzrost bety z piątku (2207) na poniedziałek (9066) był super, także to zwolnienia z niczego się nie bierze - niestety.
Bez usg nie przekreślaj niczego.. Może ten p poprzedni wynik był jakoś zafałszowany/ za wysoki? Zdarzają się błędy w lab..
 
U mnie dziś kiepskie wieści :(

Beta tak jak wcześniej rosła pięknie, pęcherzyk w 5+3 wyglądał ok, beta w poniedziałek była 9066 (vs. piątek 2207) ... dzisiaj tylko 9312 :(
Także przygodę z ciążą nr 1 kończę i czekam na krwawienie, mam nadzieję że bez wspomagania...
A pęcherzyk ile urósł to trzeba sprawdzić!!!! Do lekarza marsz!!!
 
Ja właśnie zaliczyłam rzyganko.. To już się robi powolutku taka wieczorna tradycja.. Aż żal, bo zrobiłam sobie taki sok w wyciskarce wolnoobrotowej i niestety się nie przyjął..
 
reklama
Do góry