reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Witaj,
Czyli też jesteś nakręcona na jedną płeć:) ja mam dziewczynkę i chciałabym druga Ja to jestem okropna, rzadko myje ręce po przyjściu z dworu, owoce i warzywa też rzadko myje, więc pewnie mam już miliard wirusów.



Dziś pierwszy trening z pulsometrem za mną, jestem trochę zdziwiona że tylko raz wybiło mi 180 wydawało mi się że non stop takie wysokie będzie.
Aż się stresowałam tym.
Czyli bardzo łatwo w moim przypadku będzie trening zmodyfikować jak już przyjdzie czas.


I z kolejnych dobrych wieści to zrobiłam bhcg po drodze na siłkę na szczęście nie siknelo krwią na treningu:D
No i zabukowalam wizytę na sobotę
Już w końcu się wszystko wyjaśni
Taki kamień z serca już mi spadł z samego ogarnięcia tego
Tak, jestem... Mój mąż dziś mówi to jak już jesteś w ciąży to zrób tak, żeby była chociaż jedna dziewczyna, a Ja na to, że już widzę, że nic z tego. Każda ciąże poznałam po zmianie swojej twarzy i zachciankach.
 
reklama
Ja nigdy nie myje owoców uwielbiam tatar i steka średnio wysmażonego wręcz uwielbiam mmm na sama mysl mi leci ślinka.. Nigdy nie bylam pedantką co do mycia rąk w sensie, że co 15 min... mam 2 koty z czego za zadnym nie przepadam bo wole psy ale oczywiście koty chcieli wszyscy a ja musze sprzątać..
 
U mnie dziś kiepskie wieści :(

Beta tak jak wcześniej rosła pięknie, pęcherzyk w 5+3 wyglądał ok, beta w poniedziałek była 9066 (vs. piątek 2207) ... dzisiaj tylko 9312 :(
Także przygodę z ciążą nr 1 kończę i czekam na krwawienie, mam nadzieję że bez wspomagania...
Usg było ok?
Bo wiesz na tym etapie beta rośnie już wolno.
Czytam na innym wątku że prog wysoki.
Nie skreślaj niczego.
 
reklama
U mnie dziś kiepskie wieści :(

Beta tak jak wcześniej rosła pięknie, pęcherzyk w 5+3 wyglądał ok, beta w poniedziałek była 9066 (vs. piątek 2207) ... dzisiaj tylko 9312 :(
Także przygodę z ciążą nr 1 kończę i czekam na krwawienie, mam nadzieję że bez wspomagania...

Na tym etapie Beta już się nie podwaja, od usg już się nie bada bety tylko powtarza usg
 
Do góry