reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ostani okres 23.01 cykle 30dniowe.
Mam syna Bartosza z sierpnia 2013, aniołka z sierpnia 2017 (*), Macieja z sierpnia 2018...
Cieszę się ogromnie, że nam się udało. Marzyłam o takiej rodzince. I mam nadzieję, że będzie chłopak [emoji65] [emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]
Witaj,
Czyli też jesteś nakręcona na jedną płeć:) ja mam dziewczynkę i chciałabym druga
Ja tak samo a jestem osoba która całe życie jadła truskawki prosto z krzaczka - więc trzeba dokładnie myć owoce i warzywa :)
Ja to jestem okropna, rzadko myje ręce po przyjściu z dworu, owoce i warzywa też rzadko myje, więc pewnie mam już miliard wirusów.



Dziś pierwszy trening z pulsometrem za mną, jestem trochę zdziwiona że tylko raz wybiło mi 180 wydawało mi się że non stop takie wysokie będzie.
Aż się stresowałam tym.
Czyli bardzo łatwo w moim przypadku będzie trening zmodyfikować jak już przyjdzie czas.


I z kolejnych dobrych wieści to zrobiłam bhcg po drodze na siłkę na szczęście nie siknelo krwią na treningu:D
No i zabukowalam wizytę na sobotę
Już w końcu się wszystko wyjaśni
Taki kamień z serca już mi spadł z samego ogarnięcia tego
 
Witaj,
Czyli też jesteś nakręcona na jedną płeć:) ja mam dziewczynkę i chciałabym druga Ja to jestem okropna, rzadko myje ręce po przyjściu z dworu, owoce i warzywa też rzadko myje, więc pewnie mam już miliard wirusów.



Dziś pierwszy trening z pulsometrem za mną, jestem trochę zdziwiona że tylko raz wybiło mi 180 wydawało mi się że non stop takie wysokie będzie.
Aż się stresowałam tym.
Czyli bardzo łatwo w moim przypadku będzie trening zmodyfikować jak już przyjdzie czas.


I z kolejnych dobrych wieści to zrobiłam bhcg po drodze na siłkę na szczęście nie siknelo krwią na treningu:D
No i zabukowalam wizytę na sobotę
Już w końcu się wszystko wyjaśni
Taki kamień z serca już mi spadł z samego ogarnięcia tego
Ja też byłam pewna że chorobę miałam bo też z tymi rękami i owocami różnie bywało.
 
reklama
Do góry