reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Możesz rodzic gdzie chcesz, możesz nawet podjechać sobie do szpitala na dni otwarte i oprowadzają po porodówce.
A nawet jak pojedziesz i powiesz że chciałabyś tu rodzic to jeśli mają luz to oprowadza cię po trakcie porodowym.
Ja tak zrobiłam poszłam sobie ot tak do Żeromskiego i powiedziałam że chciałabym tu rodzic i czy mogę mieć kilka pytan, akurat była pusta sala i pokazali mi porodówkę odpowiedzieli na pytania:)
W 8 miesiącu wtedy byłam


Wiem że są szpitale które prowadzą jakies kwalifikacje do porodu i że to gdzieś w Poznaniu jest
Może ktoś się wypowie więcej
Ja właśnie w Żeromskim będę. Teraz super po remoncie.
 
haha ja mam do szpitala 3km i dobrze ze tylko 3 [emoji23] od przyjazdu do zobaczenia dzidzi minelo 21min [emoji16]
Raczej potrwa to dłużej niż pół godzinki :) chociaż nigdy nie wiadomo. Ja mieszkam pomiędzy dwoma szpitalami. Do jednego mam 40km, do drugiego 50. Raczej będę jechała do tego dalszego.
 
Ja mam do centrum 6 km okolo, obwodowka 11 do pracy , znajac zycie trafie na korki [emoji23] kto wymyslil stawiac wszystkie szpitale itp w samym centrum...
 
Nie, mówię o Karolinie Pniewskiej, o tej co mówisz to nawet nie słyszałam :D sprawdzę sobie na Googlach. I ona też w zeromskim pracuje? Jak tak to nie trafiłam na nią
Też też :) U Karoliny Pniewskiej byłam raz w ciąży z synkiem i była super rzeczowa i sympatyczna, wszystko pięknie posprawdzala, także świetna lekarka.. Choć ja muszę mieć kogoś "od zadań specjalnych", a ona jest taka młodziutka 😁
 
No to "odważni" są jeśli odesłali kobietę z 5 cm rozwarciem...
bylam na IP ok 24 i odeslali mnie do domu skoro nie czulam skurczów poteb sie dowiedziałam ze rozwarcie bylo juz na 5cm wrocilam do domu kapiel i jak mnie krzyzowe złapały to ledwie dojechałam
 
reklama
Do góry