reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Bardzo fajnie że zaglądasz i podczytujesz
Dokładnie to daje takiego powera do walki
. @Sabi32 być mocna tule cie mocno nie rób przerwy jak organizm dojdzie do siebie to os razu próbuj cie daj nam tu znać jak się uda my wszystkie za ciebie 3mamy kciuki. Zresztą jak za wszystkie z nas ja jak tu wchodzę jak widzę ze coś się dzieje złego to mi bardzo przykro dlaczego kobitki muszą tyle przejść dlaczego tyle problemów jest . Najważniejsze jest nie poddawać się! !!
 
reklama
Ciężka sprawa... Mój mąż jak wysyłał mi i nie to szok... myślałem że spadne z krzesła [emoji23][emoji23][emoji23] Powiedział że będzie Mariuszek[emoji16][emoji16][emoji16] Takie polskie, i męskie imię jak Pudzianowski!! Teraz za mną lata i jak mówię że mnie szczypie w brzuchu to gada " No TO Mariuszek tam rzafzi"Jprl![emoji2356][emoji2356] Trzymejta mnie bo dziada ubije![emoji2356][emoji2356][emoji2368]
u mnie z synem tez będzie problem, dla dziewczyny cos wymyślę [emoji1]
 
Do góry