reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Tak. Jak nic nie widać to nie ma ciąży. To gdzie jest?? Tak powiedziała.
Powiem ci ze mega dziwna lekarka. Jak tak można traktować. Zamiast wyjaśnić czemu jakie mogą być przyczyny. Powinnaś zmienić lekarza, masakra. Chociaż by nie wiem co powinien dokładnie wytłumaczyć. Ciąże pozamaciczne przecież są bardzo groźne i trzeba odrazu reagować
 
Kochana! Będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Aż mi łzy poleciały jak napisałaś że bije dwa serduszka [emoji173][emoji173]
Musiałam zostać w szpitalu, nie wiadomo skąd to krwawienie, możliwe że krwiak
Teraz już krwawienie jest mniejsze, dostaje sporą dawkę luteiny i duphastonu
Na usg widać na szczęście dwa serduszka [emoji177], jeśli dziś się już nic nie wydarzy to prawdopodobnie będzie dobrze, ale kilka dni muszę tu zostać
 
Wieciebco mnie zastanawia, że na usg pokazało.6t1d A lekarz cały czas mówił że to 7btydzien w rozmowie... teraz zaczęłam się nad tym zastanawiac [emoji2368][emoji2368]
 
reklama
Do góry