reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Jej, to straszne :( Szkoda, że nie pojechałaś do Mikołowa. Ja już tyle razy z plamieniem/krwawieniem tam byłam i zwykle od przyjazdu do USG mijało max. 20 min... i przy krwawieniu zawsze mnie zostawiali. Przy plamieniu w sumie tak samo. Dla mnie niepojęte jest to co oni na tej IP wyprawiają... trzymam kciuki, żeby było dobrze. Czasem kobiety mają niemalże krwotoki, a ciąża się utrzymuje.
Który szpital w Mikołowie masz na myśli? :)
 
To masz taki sam termin jak ja ja też 8stycznia okres, też byłam na wizycie tylko u mnie USG wygląda zupełnie inaczej, jest taka mała czarna plamka taki groszek. Pusty. U ciebie jest wyraźnie jaśniejszy i większy.
Betę robiłam wczoraj i jest ponad 54tys
Mam zrobić powtórkę w przyszłym tyg
Może też zrób bo niby przy pustym jaju też wzrasta ale już nie z taką prędkością jak powinna i będzie widać anomalie
Ja 7 stycznia. U mnie przy 4+4 i becie powyżej było już ziarenko w pęcherzyku
 
reklama
Dziękuję. Teraz zmierzylam i też mam 36,7. A przed ciażą to nie wiem bo nie mierzyłam, może też mam takie niskie. [emoji4]

Bardzo mozliwe, niektóre osoby maja niższa temperaturę i nie ma się co martwic. Najlepiej mierzyć temperaturę w ustach po przebudzeniu, nie wychodząc z łóżka, po min 4godz snu. Ważne aby badać ja rano o tej samej porze bo w ciągu dnia podobno wzrasta. Spróbuj raniutko [emoji846]
 
Do góry