reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
No głupki...wrrr, ale krew pobrali, za 40 min wynik ma byc. Wtedy dopiero zbadaja laskawie i usg zrobią.
Jej, to straszne :( Szkoda, że nie pojechałaś do Mikołowa. Ja już tyle razy z plamieniem/krwawieniem tam byłam i zwykle od przyjazdu do USG mijało max. 20 min... i przy krwawieniu zawsze mnie zostawiali. Przy plamieniu w sumie tak samo. Dla mnie niepojęte jest to co oni na tej IP wyprawiają... trzymam kciuki, żeby było dobrze. Czasem kobiety mają niemalże krwotoki, a ciąża się utrzymuje.
 
Masakra!!
A jak krwawienie?
Nadal jest głównie przy sikaniu, samo od siebie nic za bardzo nie leci, kropelki dosłownie, ale jak sikam to juz jak przy okresie :/ nie wiemma, zadnych innych objawow, ze coś nie tak, babka z izby mowi, ze moze to ciaza biochemiczna, dlatego bete kazała zrobic..
 
Nadal jest głównie przy sikaniu, samo od siebie nic za bardzo nie leci, kropelki dosłownie, ale jak sikam to juz jak przy okresie :/ nie wiemma, zadnych innych objawow, ze coś nie tak, babka z izby mowi, ze moze to ciaza biochemiczna, dlatego bete kazała zrobic..
A ile po @ jesteś?
U mnie biochemia przyszła dzień po normalnym terminie przy niskiej becie.
 
reklama
Do góry