reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Kochana tez.bym tak zrobiła. A Ty robiłaś wcześniej bete zy tylko test? I kiedy robiłaś test?
Mocni trzymam kciuki [emoji173][emoji173]
Zawsze możesz jutro zrobić betę i jeśli spadnie, to już będziesz wiedzieć. To zaoszczędzi Ci dłuższego stresu. Ja bym tak zrobiła. Nie tracimy jeszcze nadziei[emoji1307]
 
Bardzo mozliwe, niektóre osoby maja niższa temperaturę i nie ma się co martwic. Najlepiej mierzyć temperaturę w ustach po przebudzeniu, nie wychodząc z łóżka, po min 4godz snu. Ważne aby badać ja rano o tej samej porze bo w ciągu dnia podobno wzrasta. Spróbuj raniutko [emoji846]
Ja temperaturę mierze od 6 cykli,prowadzę wykresy,więc myślę, że coś o tym trochę wiem 😉 dzięki temu wiedziałam zawsze kiedy dostanę okres, bądź czy odbyła się w danym cyklu owulacja. Wykres tem dopiero jest miarodajny po 3 cyklach obserwacyjnych. Temp bada się najlepiej w pochwie. Pod językiem może być przekłamana,ponieważ w zależności od odległości od języka temp może pokazywać inną wartość.
 
No wieci jestem, na usg nic nie widac kompletnie ale pan doktor powiedział, ze na usgizbie widac cokolwiek przy becie siegajacej 800-900..wiec we wtorek powtórka bety czy prawidlowo przyrasta i jesli tak, to moze oznaczac mega wczesna ciaze 2-3 tyg..i wg moich obliczen moze tak byc, bo stosunek byl 24-25 stycznia.... ale może byc tak, ze sie oczyszcze i nic z tego nie bedzie :( musimy czekac. Beta 103 tez wskazuje bardzo wczesna ciaze, w kazdym.razie krwawienie jest niewielki, lekow dac nie moze poki nic na usg nie widzi.
No to wszystkie z Tobą czekamy do wtorku w każdym razie..
 
reklama
Do góry