reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

U mojej mamy też tak było Ale jak była że mną w ciazy czyli z pierwszym dzieckiem to miała 20 lat, a ja mam 27 różnica wieku też robi swoje niestety....
Ja będę się pilnować żeby było max 10-11 :) Jestem szczupła, moja mama tak samo, po mamie w ogóle ciąży nie było widać, po babci też, w sensie były szczupłe i tylko brzuszek był, więc myślę, że ze mną będzie tak samo :)
 
reklama
Moje usg pokazało pulsujace serduszko [emoji173]️ Nic mi lekarz nie powiedział, karty nie założył, zlecił badania i kazał czekać kolejne dwa tyg i wrócić. Powiedział, ze jest ciąża dobrze umiejscowiona i ze to cud (bo sam skierował mnie do kliniki in vitro 3tyg temu) Moje AMH 0,84. Nikt nie dawał mi szans na to co dziś widziałam [emoji173]️
Super [emoji7]
 
Mój lekarz dzisiaj uświadomił mnie, że nie jest za porodem sn po cc... Także i niego rodzić nie będę [emoji2368]
 
o to tak jak ja cos ok 53kg :) z pierwszym tez tak miałam przytylam 8kg i rowno tydzień po porodzie mualam swoja wagę.. ale cos teraz czuje ze będzie inaczej.. jutro idę po baterie do wagi :)
Muszę się zważyć, ale nie wierzę mojej wadze, to chyba gine powinna mnie zważyć w piątek na 1 wizycie co nie? :D Ale przed ważyłam 52-53 kg. Ciekawe ile teraz. A zważę się, a co [emoji23]

EDIT @Verona26: bez zmian :D 53 :D
 
Ja zostawiam.ta wagę w spokoju. Niech nie ma baterii [emoji23][emoji2957] wolę się nie wazyc
o to tak jak ja cos ok 53kg :) z pierwszym tez tak miałam przytylam 8kg i rowno tydzień po porodzie mualam swoja wagę.. ale cos teraz czuje ze będzie inaczej.. jutro idę po baterie do wagi :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dobrze robisz ze poszlas na zwolnienie, niestety praca na poczcie jest fajna tylko z zewnątrz bo sie siedzi i ciepło, a naprawde to trzeba niezle zasówac zeby sie wyrobić. takze zdrowo leniuchuj :)
Kochana to jest taka jak moja. Moja twierdziala że wszystkie dziewczyny zapierdzielaly na poczcie do końca. Ona sama we wtorek była w pracy w środę jechała rodzić. Ale niestety jak była głupia i nie szanowała swojego dziecka bo praca była najważniejsza... Dla mnie najważniejsze jest dziecko, dlatego nie pracuje [emoji4]
 
Do góry