reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja narazie tylko kwas foliowy i żelazo. Musze cos kupic, jakies witaminki.
Zrobiłam najmlodszej tosty francuskie i mnie cofalo lekko, tylko nie to...
 
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
Kochana strasznie mi przykro.. Sama już tyle razy to przechodziłam, a i tak nigdy nie wiem jak zareagować.. Trzymam kciuki, żeby wszystko się jak najlepiej poukładało.. Z tego co pamiętam masz dwie córeczki, więc na pewno trzeciego Skarba się też doczekasz!!!! Dużo spokoju teraz.. Ściskam mocno!!!!
 
Cześć dziewczyny nadrobię was później piszecie jak szalone. U mnie weekend był aktywny z mężem i córka. Dziś odwożę go na lotnisko znów leci do Szkocji tym razem mieliśmy plany pod koniec roku dolecieć do niego na stałe się wyprowadzić ale nie wiem jak to będzie z dwoma dzieciakami na raz [emoji85]
Chciałam żeby miał Pamiątkę i zapisałam się na prywatne usg ciąża młodsza niż w apce ale to wszystko będzie się wyrównywać. Słyszałam serduszko mam fotki dla męża także dziec zaczęłam super [emoji7] miłego dnia dla was
Adjustments.JPG
Adjustments.JPG
 
Ale fajnie :) gratulacje :) a ktory dzien i tydzien ?:)
Cześć dziewczyny nadrobię was później piszecie jak szalone. U mnie weekend był aktywny z mężem i córka. Dziś odwożę go na lotnisko znów leci do Szkocji tym razem mieliśmy plany pod koniec roku dolecieć do niego na stałe się wyprowadzić ale nie wiem jak to będzie z dwoma dzieciakami na raz [emoji85]
Chciałam żeby miał Pamiątkę i zapisałam się na prywatne usg ciąża młodsza niż w apce ale to wszystko będzie się wyrównywać. Słyszałam serduszko mam fotki dla męża także dziec zaczęłam super [emoji7] miłego dnia dla was Zobacz załącznik 1078409Zobacz załącznik 1078410
 
Cześć dziewczyny nadrobię was później piszecie jak szalone. U mnie weekend był aktywny z mężem i córka. Dziś odwożę go na lotnisko znów leci do Szkocji tym razem mieliśmy plany pod koniec roku dolecieć do niego na stałe się wyprowadzić ale nie wiem jak to będzie z dwoma dzieciakami na raz [emoji85]
Chciałam żeby miał Pamiątkę i zapisałam się na prywatne usg ciąża młodsza niż w apce ale to wszystko będzie się wyrównywać. Słyszałam serduszko mam fotki dla męża także dziec zaczęłam super [emoji7] miłego dnia dla was Zobacz załącznik 1078409Zobacz załącznik 1078410
Gratulacje, pięknie 😍 a który masz dziś tydzień i dzień ciąży??
 
Ostatnia edycja:
[emoji29]
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
 
Ja dziś od rana odkąd otworzyłam oczy mam odruch wymiotny, marne śniadanie w siebie wmusilam i mega się źle czuję.. Ale wydaje mi się, że to ze stresu ze względu na dzisiejszą wizytę.. Z jednej strony tak strasznie się cieszę, a z drugiej tak się boję, że to będzie koniec tej mojej przygody.. No nic, nadzieja umiera ostatnia, w końcu musi mi się udać ☺️💪💪!!!
 
reklama
Nie mysl negatywnie :) musi byc dobrze :)
Ja dziś od rana odkąd otworzyłam oczy mam odruch wymiotny, marne śniadanie w siebie wmusilam i mega się źle czuję.. Ale wydaje mi się, że to ze stresu ze względu na dzisiejszą wizytę.. Z jednej strony tak strasznie się cieszę, a z drugiej tak się boję, że to będzie koniec tej mojej przygody.. No nic, nadzieja umiera ostatnia, w końcu musi mi się udać [emoji3526][emoji123][emoji123]!!!
 
Do góry