reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Ja dziś od rana odkąd otworzyłam oczy mam odruch wymiotny, marne śniadanie w siebie wmusilam i mega się źle czuję.. Ale wydaje mi się, że to ze stresu ze względu na dzisiejszą wizytę.. Z jednej strony tak strasznie się cieszę, a z drugiej tak się boję, że to będzie koniec tej mojej przygody.. No nic, nadzieja umiera ostatnia, w końcu musi mi się udać ☺💪💪!!!
Odruch wymiotny raczej wskazuje na kontynuacje pięknej przygody, a nie na jej koniec 🙂 Trzymam kciuki ✊🏻 I czekam na fotkę 🙂
 
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
Bardzo mi przykro :(
 
Cześć dziewczyny! Gratuluje Wam serdecznie i dołączam do Waszego grona. Ostatnia @ 31.12.19, za dwa dni usg, dwa tyg oczekiwania na wieści, w głowie tylko jedno 🙂 usg mam 6tydz 2dzien, robiliście w tym czasie? Będzie cis widać?
ps. Na pocieszenie niektórym jestem w tym gronie najstarsza oczekująca mama 35lat skończone, 1ciaza 🙂 trzymajcie kciuki ❤️
 
Hej . Trzymamy kciuki i witamy [emoji4]
Cześć dziewczyny! Gratuluje Wam serdecznie i dołączam do Waszego grona. Ostatnia @ 31.12.19, za dwa dni usg, dwa tyg oczekiwania na wieści, w głowie tylko jedno [emoji846] usg mam 6tydz 2dzien, robiliście w tym czasie? Będzie cis widać?
ps. Na pocieszenie niektórym jestem w tym gronie najstarsza oczekująca mama 35lat skończone, 1ciaza [emoji846] trzymajcie kciuki [emoji3590]
 
Cześć dziewczyny! Gratuluje Wam serdecznie i dołączam do Waszego grona. Ostatnia @ 31.12.19, za dwa dni usg, dwa tyg oczekiwania na wieści, w głowie tylko jedno 🙂 usg mam 6tydz 2dzien, robiliście w tym czasie? Będzie cis widać?
ps. Na pocieszenie niektórym jestem w tym gronie najstarsza oczekująca mama 35lat skończone, 1ciaza 🙂 trzymajcie kciuki ❤
Hej hej, ;) ja skoncze 35 we wrzesniu :)
 
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.

Ja jeszcze bym poszła na usg, bo może wcale jeszcze nie być po wszystkim. Dziewczyny po in vitro maja krwotoki ze skrzepami a maluszek nadal jest. Leć na usg sprawdza co i jak. Trzymaj się
 
Hehe fajnie 😉 w marcu będzie 36 😉 ponoć trzymam się Ok Nie dawali mi szans na zajęcie w ciąże, przez niskie AMH a tu niespodzianka! Aż boje się cieszyć 🙂
Trzymamy kciuki za spokojną ciążę ☺!!! Ja mam dziś 5+5 i pierwsze usg, więc zobaczymy, czy coś widać na tym etapie.. 6+2 jeśli nie przesunęła się owulacja, to już może nawet serduszko zobaczysz ;)
 
reklama
Napisz ptosze o termin z OM oraz termin wizyty i skąd jestes
Cześć dziewczyny! Gratuluje Wam serdecznie i dołączam do Waszego grona. Ostatnia @ 31.12.19, za dwa dni usg, dwa tyg oczekiwania na wieści, w głowie tylko jedno [emoji846] usg mam 6tydz 2dzien, robiliście w tym czasie? Będzie cis widać?
ps. Na pocieszenie niektórym jestem w tym gronie najstarsza oczekująca mama 35lat skończone, 1ciaza [emoji846] trzymajcie kciuki [emoji3590]
 
Do góry