reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hej :) wstalysmy, starsze dzieci na 8:50 do szkoly juz sie ogarniaja, mala robi porzadki a ja pije kawke, jeszcze mi smakuje ;) za chwile zostaniemy same i mysle co dzis robic. Pogoda bardzo srednia, ale spacer pewnie zaliczymy.
Co do rozstepow...ja w trzech ciazach tylam po 25 kg, w ostatniej 12, rozstepy mam na brzuchu, niewielkie ale sa wkolo pępka. Jedyny plus, ze zaraz po porodzie wracam do aswojej wagi i jestem fit :D
W kremy nie wierze, mozna oczywiscie polepszyc stan skory, ale jak sie ma miec rozstępy to beda, bo to sprawa genetyczna.
Chyba dzis zadzwonie aie umowic na wizyte, tylko mysle do jakiego lekarza :D
 
reklama
Witam w nowym tygodniu, pozdrawiam z wietrznej Bydgoszczy.. ja nie mialam rozstępów w pierwszej ciazy wrecz przy wyjsciu ze szpitala mialam płaski brzuch jakbym w ogole nie rodziła, nawet pamietam byłam tym zmartwiona bo każda dziewczyna co wychodziła przede mna miały jeszcze brzuszek i myslalam ze coś ze mna nie tak jest.. w tej ciazy mam zamiar jednak sie bardziej przyłożyć bo jednak 10 lat różnicy wiec organizm nie ten ale chyba bede uzywac oliwki badz czegos bardzo nawilżającego bo nie ufam tym wszystkim specyfikom za miliony, uważam że tak jak nie ma skutecznych tabletek na odchudzanie tak nie ma na rozstępy.

Dziś spojrzałam na aplikacje Flo i patrze a tam takie bobo już :-)Zobacz załącznik 1078371
To juznie porządny bobasek :D az musze sprawdzic ktory ja mam dokladnie tydzien i dzien :D
 
Witam w nowym tygodniu, pozdrawiam z wietrznej Bydgoszczy.. ja nie mialam rozstępów w pierwszej ciazy wrecz przy wyjsciu ze szpitala mialam płaski brzuch jakbym w ogole nie rodziła, nawet pamietam byłam tym zmartwiona bo każda dziewczyna co wychodziła przede mna miały jeszcze brzuszek i myslalam ze coś ze mna nie tak jest.. w tej ciazy mam zamiar jednak sie bardziej przyłożyć bo jednak 10 lat różnicy wiec organizm nie ten ale chyba bede uzywac oliwki badz czegos bardzo nawilżającego bo nie ufam tym wszystkim specyfikom za miliony, uważam że tak jak nie ma skutecznych tabletek na odchudzanie tak nie ma na rozstępy.

Dziś spojrzałam na aplikacje Flo i patrze a tam takie bobo już :-)Zobacz załącznik 1078371
U mnie tak.
5tc skończony
Screenshot_20200210-082945_HiMommy.jpeg
 
Hejka ja już z herbatka w pracy.
U nas dla odmiany pogoda piekna, ciepło aż przyjemnie na rowerze się jechało.


Co do tej skóry to tak to jest duża zasługa genetyki ale to nie jest tak że 100% to właśnie zasługa genów. Właściwie na jakieś 60% będzie miało to wpływ a reszta będzie podatna.
Czyli jeśli jesteśmy w tej grupie mniejszościowej to wtedy kremy mogą pomoc i to dużo.
Ja teoretycznie nie mam podatności na rozstępy w ciąży smarowalam brzuch a dupy nie, no i rozstęp mam na dupie właśnie. To samo ma moja mama i też nie smarowała dupy. Znam też kilka takich osób z mojego otoczenia żywe przykłady że jednak jak się jest na tym 'pograniczu' to jednak warto sobie ponoc bo nigdy nie wiadomo w jakiej grupie jesteśmy:)

Nie wiem czy ktoś dobrnal i zrozumiał:)
 
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
 
reklama
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
Oj przykro mi :(
 
Do góry