reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Hej już słyszałaś serduszko? Czy widziałaś pikanie ? Super gratulacje
Cześć dziewczyny nadrobię was później piszecie jak szalone. U mnie weekend był aktywny z mężem i córka. Dziś odwożę go na lotnisko znów leci do Szkocji tym razem mieliśmy plany pod koniec roku dolecieć do niego na stałe się wyprowadzić ale nie wiem jak to będzie z dwoma dzieciakami na raz [emoji85]
Chciałam żeby miał Pamiątkę i zapisałam się na prywatne usg ciąża młodsza niż w apce ale to wszystko będzie się wyrównywać. Słyszałam serduszko mam fotki dla męża także dziec zaczęłam super [emoji7] miłego dnia dla was Zobacz załącznik 1078409Zobacz załącznik 1078410
 
reklama
Nie przesadzaj że najstarsza ja już 37 mam za sobą hihi
Cześć dziewczyny! Gratuluje Wam serdecznie i dołączam do Waszego grona. Ostatnia @ 31.12.19, za dwa dni usg, dwa tyg oczekiwania na wieści, w głowie tylko jedno [emoji846] usg mam 6tydz 2dzien, robiliście w tym czasie? Będzie cis widać?
ps. Na pocieszenie niektórym jestem w tym gronie najstarsza oczekująca mama 35lat skończone, 1ciaza [emoji846] trzymajcie kciuki [emoji3590]
 
Kochana moze nic straconego leć do lekarza zobacz co sie dzieje.. trzymam kciuki i sle slowa otuchy
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
 
trzymaj się.. może jeszcze jest nadzieja, idz na usg
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
 
gratulacje i czekamy na wieści z usg :)
Cześć dziewczyny! Gratuluje Wam serdecznie i dołączam do Waszego grona. Ostatnia @ 31.12.19, za dwa dni usg, dwa tyg oczekiwania na wieści, w głowie tylko jedno [emoji846] usg mam 6tydz 2dzien, robiliście w tym czasie? Będzie cis widać?
ps. Na pocieszenie niektórym jestem w tym gronie najstarsza oczekująca mama 35lat skończone, 1ciaza [emoji846] trzymajcie kciuki [emoji3590]
 
A powiedzcie mi jeżeli chodzi o pielęgnację skóry brzucha, polecacie coś, myślałyście już o tym? W poprzedniej ciąży smarowałam się bio-oilem i nie miałam rozstępów do terminu porodu, małą urodziłam tydzień później i niestety ale rozstępy się pojawiły
Oliwka babydream z Rossmanna [emoji6] dla mnie super. Używałam wcześniej (brzuszek na opakowaniu i fioletowa nakrętka)
 
Witajcie dziewczyny
U mnie niestety koniec tej pięknej październikowej bajki[emoji26]
W nocy zaczęłam krwawic, nie mam wątpliwości, brzuch boli jak na okres.
Leci nie miłosierne.
Teraz jedyne o czym myślę to żeby się dobrze oczyścić [emoji849]


Trzymam za Was kciuki [emoji3059]
Dbajcie o sobie.
Bardzo współczuję [emoji24][emoji24][emoji30]
 
reklama
Cześć dziewczyny nadrobię was później piszecie jak szalone. U mnie weekend był aktywny z mężem i córka. Dziś odwożę go na lotnisko znów leci do Szkocji tym razem mieliśmy plany pod koniec roku dolecieć do niego na stałe się wyprowadzić ale nie wiem jak to będzie z dwoma dzieciakami na raz [emoji85]
Chciałam żeby miał Pamiątkę i zapisałam się na prywatne usg ciąża młodsza niż w apce ale to wszystko będzie się wyrównywać. Słyszałam serduszko mam fotki dla męża także dziec zaczęłam super [emoji7] miłego dnia dla was Zobacz załącznik 1078409Zobacz załącznik 1078410
Cudownie [emoji7]
 
Do góry