reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Na spacer to tak słabo. Jest takie wiatrzysko że ja przez rolety zewnętrzne słyszę, nawet ciężko było mi dzisiaj samochodem jechać. Przy polach była tragedia [emoji2356][emoji2356]
u mnie będzie 8+1, tyle dobrze ze juz konkretnie będzie wiadomo czy wszystko jest ok,
jutro mialam iść po test a tak wieje ze nie wiem czy wyjdę z małym na spacer [emoji53]
 
Jak jechałam do pracy to mało mnie nie wywiało. Auto postawiłam na samym środku szpitalnego parkingu, żeby przypadkiem żadne spadające drzewo go nie dosięgnęło.
Na spacer to tak słabo. Jest takie wiatrzysko że ja przez rolety zewnętrzne słyszę, nawet ciężko było mi dzisiaj samochodem jechać. Przy polach była tragedia [emoji2356][emoji2356]
 
A powiedzcie mi jeżeli chodzi o pielęgnację skóry brzucha, polecacie coś, myślałyście już o tym? W poprzedniej ciąży smarowałam się bio-oilem i nie miałam rozstępów do terminu porodu, małą urodziłam tydzień później i niestety ale rozstępy się pojawiły
 
Nie myślę o tym jakoś szczególnie. Mam plan tylko dbać o dobre nawilżenie skóry, nic poza tym. Mam skłonność do powstawania rozstępów. Moja babcia miała, mama ma i ja po pierwszej ciąży mam mimo smarowania brzucha najróżniejszymi kremami.
A powiedzcie mi jeżeli chodzi o pielęgnację skóry brzucha, polecacie coś, myślałyście już o tym? W poprzedniej ciąży smarowałam się bio-oilem i nie miałam rozstępów do terminu porodu, małą urodziłam tydzień później i niestety ale rozstępy się pojawiły
 
Ja boję się panicznie rozstępów. Właśnie też o tym myślałam. Chciałam jutro iść właśnie do apteki że y coś mi polecieli, bo nie wiem na co się zdecydować [emoji848]
A powiedzcie mi jeżeli chodzi o pielęgnację skóry brzucha, polecacie coś, myślałyście już o tym? W poprzedniej ciąży smarowałam się bio-oilem i nie miałam rozstępów do terminu porodu, małą urodziłam tydzień później i niestety ale rozstępy się pojawiły
 
Dzień dobry.
Ja dzisiaj na 12 do 18 w pracy.
Dzisiaj jeszcze sama,super!!szefowa z urlopu wraca dopiero jutro.
Lubię sama pracować.

Ja od dzisiaj ostre postanowienie poprawy z jedzeniem bo brzuch mam jak jakiem. [emoji57][emoji477][emoji477]
 
reklama
A powiedzcie mi jeżeli chodzi o pielęgnację skóry brzucha, polecacie coś, myślałyście już o tym? W poprzedniej ciąży smarowałam się bio-oilem i nie miałam rozstępów do terminu porodu, małą urodziłam tydzień później i niestety ale rozstępy się pojawiły
Ja jeszcze nie myślę. W planie i tak miałam plastykę brzucha,którą wiadomo przełoże.
 
Do góry