reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

Niestety rozstępy to kwestia genetyczna. Jak mają być to będą mimo miliona kremów, a jak nie ma ich być to i bez smarowania ich nie będzie. Mi wyszły w 39 tc
Ja boję się panicznie rozstępów. Właśnie też o tym myślałam. Chciałam jutro iść właśnie do apteki że y coś mi polecieli, bo nie wiem na co się zdecydować [emoji848]
 
reklama
Hej wszystkim :) sie wlasnie podnioslam i ogarniam młoda do szkoly. Pogoda jest straszna... wieje, leje, wiec ja chyba w domu dzis zostane :)

Co do rozstepow nie ufam cudownym kremom, bo na mnie nie dzialaja...
 
A powiedzcie mi jeżeli chodzi o pielęgnację skóry brzucha, polecacie coś, myślałyście już o tym? W poprzedniej ciąży smarowałam się bio-oilem i nie miałam rozstępów do terminu porodu, małą urodziłam tydzień później i niestety ale rozstępy się pojawiły
Ja jestem "gróboskórna" wiec i tak na codzień tony balsamów używam na całe ciało ale gdzieś od 20 tyg będę dodatkowo brzuszek smarować oliwką dziecięcą
 
A powiedzcie mi jeżeli chodzi o pielęgnację skóry brzucha, polecacie coś, myślałyście już o tym? W poprzedniej ciąży smarowałam się bio-oilem i nie miałam rozstępów do terminu porodu, małą urodziłam tydzień później i niestety ale rozstępy się pojawiły
Miałam podobnie ,cała ciaze piękny brzuch ,urodziłam 10 dni po terminie i te 10 dni strasznie mi zmasakrowalo skórę i piersi-normalnie akora zaczela mi pekac :-/ rozstępy zostały do dzisiaj więc coś napewno będę stosować żeby tego nie pogorszyc:-)ale może się skończyć jak ostatni o:-/
 
hej faktycznie wieje tak ze zostaje w domu.
co do rozstępów to ja urodziłam w terminie i nie mam żadnych rozstępów. a jako ze leniuch ze mnie nie smarowalam się niczym. teraz jak lekarz potwierdzi ze wszystko ok to zdrowa dieta i spacery i chociaż zwykly balsam/ oliwka.
 
hej faktycznie wieje tak ze zostaje w domu.
co do rozstępów to ja urodziłam w terminie i nie mam żadnych rozstępów. a jako ze leniuch ze mnie nie smarowalam się niczym. teraz jak lekarz potwierdzi ze wszystko ok to zdrowa dieta i spacery i chociaż zwykly balsam/ oliwka.
Ja właśnie już sobie jedzenie rozpisałam. Muszę siebie ostro pilnować bo zeszło mi dużo kg więc szybko może wrócić. Jeszcze widzę, że ciągnie mnie do wszystkiego zwłaszcza tego co niekoniecznie jest dobre.
Nie wierzę, że znowu będę mieć tylko 4kg jak z synem.
 
Mnie też przeszło.
Czasem poczuje jajnik Ale tak mogę mieć do końca bo jest po operacji.
Zaczynam się czuć jak z synem czyli ŚWIETNIE
Mnie też od wczoraj prawie nie bolą piersi, a bolały ciągle, że nie mogłam dotknąć, może to naturalna kolej rzeczy?? 🤔Lekarza mam 13go i tez nie mogę się doczekać, bo myśli milion...
 
A mnie z kolei zaczęły tak boleć piersi że dziękuję niebiosom, że młoda się odstawiła sama bo bym chyba płakała przy karmieniu... Jestem od rana zła jak osa zupełnie nie wiem czemu. To będzie ciekawy dzień [emoji23] miłego dnia dziewczęta! I bez spinania się!!!!
 
reklama
Witam w nowym tygodniu, pozdrawiam z wietrznej Bydgoszczy.. ja nie mialam rozstępów w pierwszej ciazy wrecz przy wyjsciu ze szpitala mialam płaski brzuch jakbym w ogole nie rodziła, nawet pamietam byłam tym zmartwiona bo każda dziewczyna co wychodziła przede mna miały jeszcze brzuszek i myslalam ze coś ze mna nie tak jest.. w tej ciazy mam zamiar jednak sie bardziej przyłożyć bo jednak 10 lat różnicy wiec organizm nie ten ale chyba bede uzywac oliwki badz czegos bardzo nawilżającego bo nie ufam tym wszystkim specyfikom za miliony, uważam że tak jak nie ma skutecznych tabletek na odchudzanie tak nie ma na rozstępy.

Dziś spojrzałam na aplikacje Flo i patrze a tam takie bobo już :-)
Screenshot_20200210-082212_Flo.jpeg
 
Do góry