reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny a ja zaczelam się bać. Znowu mam wrażenie że piersi bolą mniej nie mdli mnie już.... Boje się że coś jest nie tak. W czwartek ide dopiero do gine i zaczynam świrować [emoji17]
niestety ciaza to jedna wielka niewiadoma, jednego dnia świetnie a drugiego brak sił... to minie w październiku [emoji2]
 
Nie swiruj! Bo ja jestem 5t4d i nic mi nie jest... właśnie dzisiaj o tym pisalysmy ... napewno jeszcze odczujemy
Dziewczyny a ja zaczelam się bać. Znowu mam wrażenie że piersi bolą mniej nie mdli mnie już.... Boje się że coś jest nie tak. W czwartek ide dopiero do gine i zaczynam świrować [emoji17]
 
reklama
Do góry